Specjalny numer wakacyjny „Design Alive Trójmiasto” już jest!

Jeśli city break to koniecznie w Trójmieście! I na pewno przyda się przewodnik „Design Alive Trójmiasto”, dla którego kluczem są najciekawsi twórcy, designerskie miejsca i pełne kreatywnej energii wydarzenia. Rozmawiamy z mieszkającymi tu projektantami i chłoniemy ożywczy wiatr od morza. Trójmiasto jest na fali!

Gdańsk, Sopot i Gdynia co roku plasują się w czołówce rankingów, dotyczących jakości życia. Metropolia wielokrotnie uznawana była za najlepsze miejsce do życia w kraju, zostawiając inne miasta daleko w tyle. Nic dziwnego, że aglomeracja ta przyciąga jak żadna inna! Turystów, biznes, inwestycje i w końcu ludzi twórczych, którzy uciekają z korporacji, pragnąc zmiany – zawodowej i życiowej.

Trójmiasto przeżywa w ostatnim czasie niezwykły boom inwestycyjny, a przy tej okazji równolegle świetnie rozwija się i profesjonalizuje trójmiejska branża kreatywna. W numerze specjalnym „Design Alive Trójmiasto” badamy ją od środka.

Magazyn specjalny „Design Alive Trójmiasto” dostępny jest w wersji cyfrowej w naszym sklepie (do pobrania tutaj)

Design Alive Trójmiasto

„Design Alive Trójmiasto”. Co w numerze?

Rozmawiamy z architektem wnętrz Maciejem Ryniewiczem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców, związanych z Trójmiastem. Izabela Gajewska, właścicielka Iconic Design w Sopocie mówi nam o miłości do designu i sztuki, a o swojej drodze projektowej opowiada Dorota Terlecka z pracowni Biuro Kreacja.

Czy wiedzieliście, że malarka Ewa Juszkiewicz pochodzi z Gdańska? Szturmem zdobywa najważniejsze światowe galerie, a jej prace są przedmiotem licytacji w największych domach aukcyjnych. Przedstawiamy jej sylwetkę, wychodząc poza kontekst rekordowych sum, jakie na licytacjach w polskich i zagranicznych domach aukcyjnych padają za jej obrazy.

Zanurzcie się z nami w trójmiejskiej atmosferze!  W modnym Yacht Parku w Gdyni zaglądamy do luksusowego apartamentu, którego autorem jest studio architektoniczne Akurat z Gdańska. Oglądamy też najnowszą edycję limitowanej kolekcji Manuba, która towarzyszy festiwalowi Gdynia Design Days od 2016 roku.

Dla tych, którzy planują wizytę w Trójmieście, polecamy hotele, kawiarnie, restauracje i gorące miejsca, które na pewno trzeba tu zobaczyć.

Jest też niespodzianka – projektant młodego pokolenia, Zulu Kuki, udzielił nam wywiadu, w którym odpowiedzi udzielił za pomocą… emotikonów.

Zapraszamy do lektury i do zobaczenia na trójmiejskich plażach!

Magazyn Design Alive

TRÓJMIASTO 2024 WYDANIE SPECJALNE

ZAMAWIAM

TRÓJMIASTO 2024 WYDANIE SPECJALNE

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

NR 12/2024 WYDANIE SPECJALNE

Magazyn specjalny „Design Alive Trójmiasto” dostępny jest w wersji cyfrowej w naszym sklepie (do pobrania tutaj)

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: