Kolory inspirowane Ziemią

Minimalizm i funkcjonalność nigdy nie wychodzą z mody. Wie o tym dobrze Patrycja Szymura założycielkz studia projektowego Åoomi.

Najnowsza kolekcja marki wprowadza aż siedem nowych kolorów szkliwa inspirowanych naturą: organicznymi barwami minerałów, nieba, roślin i skał. Ciepłe beże, delikatne róże i subtelne odcienie szarości, można dowolnie mieszać i łączyć, by stworzyć unikalną zastawę do swojego wnętrza.

Powstałe naczynia charakteryzuje nie tylko ponadczasowa estetyka, ale też jakość i praktyczne wykonanie. Dzięki wykonaniu z wysoko wypalanej ceramiki kamionkowej są trwałe, a co za tym idzie, bezpieczne zetknięciu ze zmywarką, mikrofalówką, a nawet piekarnikiem.

Åoomi

Ceramika Åoomi to doskonały wybór dla osób, które cenią dobry design i marzą o posiadaniu czegoś unikalnego. Wszystkie kubki, talerze i miski powstają w lokalnej pracowni rzemieślniczej. Dzięki ręcznemu procesowi szkliwienia żaden kubek, miska czy talerz nie są identyczne, co czyni je prawdziwie wyjątkowymi.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły:

Porcelanowa makabreska

Porcelanowa makabreska

Edynburg | 8 sierpnia 2021

Jessica Harrison i jej lalki... bez głowy, twarzy i z wnętrznościami na zewnątrz

Polskie wzornictwo docenione na świecie. Cerrad z nagrodami w konkursie A’ Design Award

Cerrad doceniony

Starachowice | 18 maja 2021

Polska marka z dwoma nagrodami w międzynarodowym konkursie A’ Design Award