Artystyczna przestrzeń

Grupa dizajnerów studia JANG, w której skład wchodzi również architekt z Polski, zrealizowała ciekawy projekt siedziby studia artystycznego Yunzhu w Pekinie.

Yunzhu jest artystycznym studiem projektowym zlokalizowanym w Pekinie. Prowadzone przez Franka Liu, studio balansuje pomiędzy sztuką, modą oraz designem produktu. Ich przeróżne i ekspresyjne produkty takie jak t-shirty, ilustracje, elementy zastawy stołowej czy nawet desery są zawsze zaprojektowane oraz wykonane z największą dbałością o detal oraz dobór materiałów.

– Nasz projekt jest pierwszą oficjalną siedzibą Yunzhu gdzie odwiedzający mogą poznać artystyczną stronę jego twórców – mówi Filip Gałuszka, który wraz z zespołem (Hayger Chan, Frank Liu, Tony Lee, Cao Yu) współtworzył koncept.

Studio podzielone jest na trzy pomieszczenia oraz zewnętrzną platformę wejściową. Przestrzeń wejściowa to strefa małej kawiarni gdzie serwowane są desery zaprojektowane przez Franka Liu. Można tutaj także wypić kawę i posiedzieć z książką w ręku. Drugi pokój to bardziej prywatny mikro showroom gdzie znajdują się wybrane produkty z kolekcji Franka Liu. Tutaj także za stalowymi drzwiami chronione są bardziej wartościowe produkty oczekujące na odbiór przez klientów. Trzecim pokojem jest warsztat projektantów gdzie cały zespół tworzy nowe pomysły.

Więcej na: www.meblejang.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Butik polskiego projektu w Pekinie!

"Polski" Anchoret

Pekin | 17 grudnia 2015

Polsko-chiński kolektyw SPEYS zaprojektował butik Anchoret w Pekinie.