Aranżuj przestrzeń wokół siebie

Modułowy system regałów Balma Stepps projektu Piotra Kuchcińskiego to rozwiązanie do każdego wnętrza: biura, mieszkania i przestrzeni publicznych. To system, który pozwala tworzyć regały przyścienne, wolnostojące dostępne z dwóch stron oraz narożnikowe.

Ideą, która przyświecała w trakcie projektowania systemu było osiągniecie spójności technologicznej i estetycznej zarówno w formie, konstrukcji, jak i użytkowaniu. Dzięki temu powstał mebel całkowicie elastyczny i dopasowujący się do potrzeb użytkowników, którzy mogą indywidualnie aranżować przestrzeń wokół siebie. Przy użyciu regałów Balma Stepps można wydzielać ciagi komunikacyjne, a także tworzyć miejsca pracy, zabawy czy relaksu.

Regały zbudowane są z elementów, które można dowolnie komponować. Metalowe drabinki połaczone są półkami, tworząc stabilną strukturę. Standardowe wysokości, trzy szerokości półek, szafki, skrzynki oraz drzwi przesuwne pozwolą tworzyć i dopasowywać moduły do potrzeb funkcjonalnych i estetycznych.

Więcej na: www.balma.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Z efektem wow

Z efektem wow

Warszawa | 2 maja 2025

Top 10 aranżacji, które w kwietniu zrobiły furorę!

Stary dom z nowym duchem

Stary dom z nowym duchem

Poznań | 5 lutego 2024

Dom Agnieszki i Piotra Kuchcińskich na poznańskim Grunwaldzie czaruje urokiem