110-calowe dzieło sztuki

Już wkrótce Seria S9 zostanie rozszerzona o nowy, niewyobrażalnie wielki model o przekątnej ekranu 110 cali. Będzie to największy na świecie telewizor o rozdzielczości UHD.

Samsung UHD S9 przenosi świat telewizji w nowy wymiar. Ten imponujący telewizor z ogromnym ekranem jest źródłem wrażeń o nieprawdopodobnie dużej sile oddziaływania. Zapierająca dech w piersiach jakość obrazu w niepowtarzalnej i ponadczasowej konstrukcji telewizora Samsung S9 wywołuje poczucie spełnienia i dumy. Dopełnieniem całości jest najwyższej jakości dźwięk z wbudowanych głośników. To bez wątpienia urządzenie dla osób, które oczekują od życia więcej.

– Chcieliśmy stworzyć zupełnie inną tożsamość – wyjść poza kolejne udoskonalenia czy ewolucję w zakresie designu. Wiedzieliśmy również, że nowa tożsamość powinna być ponadczasowa, ponieważ telewizory klasy premium posiadają zwykle unikalny charakter, który nie poddaje się upływowi czasu. Musieliśmy więc zaprojektować nowy telewizor, najwyższej klasy, o wyjątkowym charakterze – mówi Yunje Kang, wiceprezes i dyrektor działu Visual Display Design w Samsung Electronics.

Charakterystyczne, ponadczasowe wzornictwo
Charakterystyczne wzornictwo telewizora Samsung S9 zadziwia zarówno pięknem, jak i funkcjonalnością. Minimalistyczne wzornictwo o ponadczasowym charakterze sprawia, że wykonany z cennych metali model S9 zasługuje na to, by znaleźć się w galerii sztuki, luksusowym apartamencie lub ekskluzywnym holu. To dzieło myśli technicznej oraz doskonałe źródło rozrywki z pewnością przetrwa próbę czasu. Jeżeli szukasz najlepszego środka wyrazu dla swojego gustu i estetycznych preferencji, model S9 to idealny sposób na zamanifestowanie własnej odrębności.

Nakarm zmysły dzięki ogromnym rozmiarom ekranu
Jako największy na rynku telewizor Ultra High Definition (4K UHD) Samsung S9 wynosi rozrywkę na nowy, jeszcze wyższy poziom. Ekran o przekątnej 85 cali zapewnia spektakularny obraz o ogromnych rozmiarach oraz najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy jest to ulubiony serial, czy najnowszy hit kinowy, ogromny ekran przenosi rozrywkę w zupełnie nowy nieosiągalny dotąd wymiar. Jeżeli szukasz argumentów, by znów pokochać telewizję, telewizor S9 to inspirujące urządzenie, które dostarcza wszystkich argumentów, jakich będziesz potrzebować.

Podziwiaj każdy szczegół z dowolnego miejsca
Obraz o najwyższej jakości może być źródłem jeszcze wspanialszych wrażeń w czasie zarówno sobotniego seansu filmowego, jak i podczas codziennego relaksu przy ulubionym serialu. Samsung S9 oferuje technologię zapewniającą czterokrotnie lepszą jakość dzięki czterokrotnie większej rozdzielczości. Zastosowana technologia Backlight sprawia, że tło jest idealnie czarne i optymalnie podświetlone (efekt głębokiej czerni), co potęguje doznania wizualne. Z kolei automatyczna korekcja odwzorowuje nawet obrazy o niższej jakości w tak precyzyjny sposób, że wyglądają one o wiele lepiej niż w wersji oryginalnej. Z S9 możesz delektować się pięknem obrazu.

Niewidoczne głośniki zapewniają najwyższą jakość dźwięku
Telewizor Samsung S9 imponuje potężnym dźwiękiem wydobywającym się z ukrytych głośników. Cztery głęboko schowane głośniki są źródłem wspaniałych wrażeń, jakich próżno szukać w urządzeniach konkurencji. Zestaw dyskretnie wkomponowanych w obudowę wydajnych 120-watowych głośników ożywia ten ogromny telewizor i zadziwia nadspodziewanie wysoką jakością dźwięku. Jeżeli szukasz telewizora z systemem nagłaśniającym miłym zarówno dla ucha, jak i dla oka, model S9 stanowi bez wątpienia najlepszy wybór.

Cena od 149 tys. zł

Więcej: www.samsung.pl. 

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: