ZIELONE SAFARI

MAC


17.6.2012

RZECZY

O zaletach piór Lamy przekonali się już użytkownicy na całym świecie. Niemiecka firma nie ustaje w poszukiwaniu nowych wzorów i rozwiązań, które jeszcze bardziej odpowiadałyby na zindywidualizowane potrzeby osób, ceniących sobie kontakt z dobrze zaprojektowanym piórem. Ostatnio Lamy wprowadziło do sprzedaży limitowaną edycję dobrze znanego póra Safari, w opcji Green.

Pióro powstało głównie z myślą o młodych użytkownikach, głównie tych uczęszczających do szkoły. Jest zielone i wyposażone w stalową końcówkę, ponadto skuwka została wyposażone w chromowany klips, ułatwiający przechowywanie w kieszonce koszuli bądź szkolnego mundurka. Pióro powstało w limitowanej serii, więc aby je nabyć trzeba się spieszyć - każdy kolejny produkt niemieckiego producenta bywa bardzo wyczekiwany. A do grona wielbicieli wciąż dołączają nowi użytkownicy.

Poza piórem wiecznym marka Lamy w serii Safari Green wprowadziła również pióra kulkowe oraz długopis, także wyposażone w skuwkę z chromowanym klipsem. Nowe produkty są już dostępne, kosztują 85 zł (pióro wieczne), 67 zł (pióro kulkowe) oraz 58 zł (długopis).

Więcej: www.lamy.com i www.paperbutik.com

Safari Green to nowa seria marki Lamy. fot. Materiały prasowe

Pióra powstaly w limitowanej edycji. fot. Materiały prasowe