ZAMILSKA I WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ [WIDEO]

TEKST: MARCIN MOŃKA, ZDJĘCIA: WOJCIECH TRZCIONKA

WARSZAWA 27.6.2014

STYL ŻYCIA

- Gdyby nie internet, mnie też by nie było i jestem tego w stu procentach świadoma - mówi Natalia Zamilska, której pojawienie się w styczniu tego roku na muzycznej mapie polskiej elektroniki stało się objawieniem.

Natalia Zamilska w świecie nowych brzmień zaistniała w styczniu tego roku, gdy do sieci trafił jej utwór "Quarrel". Utwór niemal z dnia na dzień stał się tematem rozmów blogerów, najważniejszych w kraju dziennikarzy muzycznych oraz fanów muzyki. Interesują ją bardzo różnorodne muzyczne przestrzenie: elektronika, techno, noise, nowoczesny world. Pod koniec maja ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Untune“. W lipcu zobaczymy ją na m.in. Open'erze, a w sierpniu w niezwykłych wnętrzach Muzeum Śląskiego (na zdjęciach poniżej) na Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Wywiad Marcina Mońki z Natalią Zamilską w letnim (nr 11) wydaniu magazynu "Design Alive" dostępnym w salonikach prasowych i prenumeracie.

zamilska_Wojciech_Trzcionka_DesignAlive2zamilska_Wojciech_Trzcionka_DesignAlivezamilska_Wojciech_Trzcionka_DesignAlive3zmuzeum_slaskie_designalive1

zmuzeum_slaskie_designalive2

zmuzeum_slaskie_designalive3