Z MIŁOŚCI DO VINTAGE [ZDJĘCIA]

TEKST: ŁUKASZ POTOCKI, ZDJĘCIA: KASIA BIAŁOŃ

WARSZAWA 14.6.2016

DESIGN RZECZY

W niewielkim warsztacie na warszawskiej Pradze, powstają meble, które są wynikiem pasji, rzemiosła i miłości do designu. Każdy mebel traktowany jest indywidualnie, robiony z dbałością o szczegóły. Cóż za vintage!

- Uwielbiam naturalne drewno, ale większym uczuciem darzę tkaniny. Idealnych, jestem w stanie szukać długo i daleko. Dlatego najbardziej cieszy, jak klienci mówią, że urzekło ich wykończenie i dobór tkanin - opowiada nam Sylwia Biegaj, która przywraca świetność pięknym polskim meblom. Wszystkie jej meble i dodatki tworzone z najwyższej jakości materiałów oraz poszanowaniem środowiska naturalnego. Większość wykorzystywanych tkanin produkowana jest w małych, europejskich manufakturach o proekologicznym nastawieniu.

- Czasami poświęcając więcej uwagi rzeczy, nad którą pracuję, owocuje nietuzinkowym efektem. Poszukiwanie, sprawdzanie, docieranie do nowych rozwiązań powoduje, że rzemiosło jakim się zajmuje odkrywa nową jakość - dodaje Sylwia.

W ofercie jej pracowni znaleźć można meble drewniane oraz tapicerowane. Niebawem w stałej ofercie pojawią się tekstylia do wystroju wnętrz.

Więcej na: www.sylwiabiegaj.pl