Wibrator doskonały

Whoop.de.doo to seria erotycznych akcesoriów zaprojektowanych specjalnie dla kobiet. Ich wyjątkowość polega na połączeniu wysokiej jakości silikonu medycznego z prostym anatomicznym kształtem i genialną wewnętrzną mechaniką. 

Whoop.do.doo to projekt zrealizowany przez Annę Marešovą na potrzeby jej pracy dyplomowej. Otrzymała za niego nagrodę National Student Design Award. – Chciałam stworzyć idealny projekt, który pokaże, że nawet erotyczne gadżety mogą być eleganckie i delikatne. Moim celem było również znalezienie granicy między erotyką a medycyną i dostarczenie najwyższej jakości produktu. To nie było łatwe, ale dzięki wielu konsultacjom i radom użytkowniczek wiem, że się udało – wyjaśnia.

Anna współpracuje przy projekcie z Siergiejem Kuckirem i Jiřim Tomanem. Wspólnie nadzorują cały proces, począwszy od fazy projektowej, poprzez produkcję i reklamę, aż po dystrybucję – nie korzystają z żadnego wsparcia inwestorów, menedżerów czy firm marketingowych. Działają lokalnie, koncentrując się na produkcji w Czechach. Dzięki temu nie muszą godzić się na żadne kompromisy i są w stanie zachować najwyższą jakość w każdym względzie, przede wszystkim w oryginalnym designie.

Więcej na: www.whoopdedoo.cz, www.annamaresova.com

no images were found

Powiązane artykuły: