TERMOSTAT MOŻE BYĆ ŁADNY I OSZCZĘDNY

TP

23.12.2011

RZECZY

Funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i oszczędność energii to trzy kluczowe cechy nowej linii produktów Living by Danfoss. W jej skład wchodzą między innymi samodzielne elektroniczne termostaty Living eco oraz system bezprzewodowego regulowania temperatury w całym domu Danfoss Link.

Living eco to na najmniejszy elektroniczny termostat na rynku, który można zaprogramować według indywidualnych potrzeb lub wybrać jeden z dwóch fabrycznie zainstalowanych programów, dostosowanych do najczęściej spotykanego trybu życia. Został on zaprojektowany przede wszystkim z myślą o komforcie użytkownika oraz o zwiększeniu oszczędności energii. To co wyróżnia ten produkt, to możliwość kontroli temperatury za pomocą wyświetlacza LCD znajdującego się na głowicy.

Danfoss Link został stworzony, by bezprzewodowo łączyć wszystkie elementy systemu ogrzewania, a jednocześnie dać możliwość indywidualnego dostosowywania temperatury. Dzięki technologii Z-wave można regulować jej wysokość w każdym pomieszczeniu z jednego miejsca w domu. System składa się z panelu centralnego, który kontroluje termostaty pokojowe, grzejnikowe, a nawet bezprzewodowe przekaźniki elektryczne w całym domu. Kolorowy wyświetlacz i intuicyjne menu zapewniają łatwość użytkowania i pozwalają w prosty sposób zaplanować harmonogram ogrzewania.

Produkty z linii Living duńskiej firmy Danfoss znalazły się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Red Dot Design Award, która co roku przyznawana jest produktom łączącym innowacyjność i funkcjonalny design.

Więcej: www.living.danfoss.pl

Living eco to na najmniejszy elektroniczny termostat na rynku. fot. Materiały prasowe

Danfoss Link został stworzony, by bezprzewodowo łączyć wszystkie elementy systemu ogrzewania, a jednocześnie dać możliwość indywidualnego dostosowywania temperatury. fot. Materiały prasowe