Targi Warsaw Home 2019

Nadarzyn |

26 sierpnia 2019 | Design | Wydarzenia |

Już 3 października ruszają targi Warsaw Home – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży wyposażenia wnętrz w Polsce. Miłośnicy designu będą mieć do dyspozycji aż 120 tysięcy metrów kwadratowych, które organizatorzy przygotowują dla prawie 800 wystawców

Premiery, klasyki, wystawy, konferencje, najlepsi projektanci. Targi Warsaw Home w ciągu trzech lat stały się kluczowym miejscem spotkań dla branży oraz klientów indywidualnych. Motywem przewodnim IV edycji wydarzenia będzie hasło „Jestem”, które nawiązuje do korzeni targów – potrzeby łączenia ludzi. Slogan zachęca do zadawania pytań: „kim jestem jako projektant, a kim jako producent?”, zaprasza do aktywnego uczestnictwa, dialogu i świadomego podejścia do designu.

– Przewodni motyw graficzny tegorocznych targów oparłem na koncepcie jednej linii, łączącej ludzi skupionych wokół tworzenia pięknych, wartościowych i nowoczesnych przedmiotów, które wzbogacają wnętrza naszych domów i przestrzeni wspólnych – podkreśla Tomek Kuczma. – Od początku czułem, że muszę nadać mu formę obiektu, a nie tylko dwuwymiarowej grafiki. Motyw twarzy, zasugerowany przez zespół Warsaw Home, rozwinąłem w formie obrazu przedstawiającego tłum gości odwiedzających targi, narysowany jedną kreską – dodaje.

Jednym z kluczowych punktów w programie Warsaw Home będzie Design Forum – platforma spotkań branży projektowej. Przez cztery dni eksperci z Polski i zagranicy podzielą się swoimi przemyśleniami na temat najważniejszych zagadnień związanych z wzornictwem i biznesem. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi: Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell, Marcus Fairs, oraz reprezentanci polskich i międzynarodowych firm wnętrzarskich.

Jedną z nowości tegorocznej edycji targów będzie IDEAS – przestrzeń poświęcona projektantom, stawiającym swoje pierwsze kroki w branży. Tutaj zobaczymy zarówno prototypy, jak i już gotowe, wdrożone produkty.

Po raz pierwszy w tym roku, równolegle do targów typowo wnętrzarskich odbywać się będzie również Warsaw Build – międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych. Wydarzenie skierowane jest do architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju.

IV edycja Warsaw Home odbędzie się 3-6 października 2019 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą

www.WarsawHome.eu

www.warsawbuild.eu

 

no images were found

Powiązane artykuły:

W tym roku targi Warsaw Home & Contract nie odbędą się. Jest nowa data

To już pewne

Warszawa | 24 sierpnia 2020

W tym roku targi Warsaw Home & Contract nie odbędą się

Pistolet

Pistolet

Warszawa | 23 lutego 2020

Nowości podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract

Plato. Nowy porządek

Plato. Nowy porządek

Warszawa | 14 października 2019

Minimalistyczne garderoby o cudownych kolorach i ciekawych kształtach

Warsaw Home 2019. Siła kreacji i dobrej współpracy

Warsaw Home 2019

Warszawa | 10 października 2019

Siła kreacji i dobrej współpracy zachwyca!

10 lat 10 symboli Wystawa urodzinowa Design Alive

10 lat. 10 symboli

Warszawa | 7 października 2019

Wystawa urodzinowa Design Alive. Zaczynamy świętować