SPÓŁDZIELCY STAWIAJĄ NA DRUKOWANIE

MAN

WROCŁAW 17.7.2013

DESIGN RZECZY

Pod koniec czerwca wystartowała PriPla. To nowa marka spółdzielni socjalnej Panato, specjalizującej się w m.in. drukowaniu 3D.

PriPla czyli Print&Play ma inspirować i zachęcać do zabawy drukiem 3D - zapewniają w Panato. Technologia druku staje się coraz popularniejsza, zastosowanie znajduje nie tylko w przemyśle i badaniach, ale także zaczyna trafiać "pod strzechy". Sięgają po nią i projektanci, i użytkownicy stworzonych przez nich idei czy obiektów. W końcu drukarki jak mało które narzędzie dają możliwość indywidualizowania. - Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących indywidualność i nowoczesność, a także biur architektonicznych, projektantów i artystów. W Panato stawiamy na rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań i eksperymenty. Druk 3D daje duże pole do popisu, zarówno nam jak i naszej wyobraźni - tłumaczy Natalia Polakowska, projektantka PriPla i prezes zarządu WSS Panato.

PriPla jest częścią Panato, spółdzielni specjalizującej się w projektowaniu i produkcji nietypowych przedmiotów, opakowań oraz elementów wyposażenia wnętrz, jak również prowadzi konsultacje w zakresie aranżacji przestrzeni, warsztaty z sitodruku, fotografii czy recyklingu.

Więcej: www.panato.org, www.pripla.pl

PriPla czyli Print&Play ma inspirować i zachęcać do zabawy drukiem 3D. fot. Materiały prasowe

PriPla jest częścią Panato, spółdzielni specjalizującej się w projektowaniu i produkcji nietypowych przedmiotów, opakowań oraz elementów wyposażenia wnętrz. fot. Materiały prasowe