SKLEP.DESIGNALIVE.PL: OVAL NADAJE CHARAKTER

TEKST PROMOCYJNY, MAC

21.9.2011

RZECZY

Oval doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu i potrafi nadawać bardziej indywidualny charakter. Jedna z najpopularniejszych lamp stworzonych przez Kafti Design do kupienia na Sklep.DesignAlive.pl.

Oval nie jest najnowszym produktem studia, należy jednak do grona najchętniej kupowanych. Często w stosunku do tego przedmiotu mówi się nawet "bestseller". - Idea, jaka towarzyszyła projektowaniu tej lampy, to stworzenie produktu prostego, nawiązującego do archetypicznego kształtu lampy, pozytywnie się kojarzącego. Design produktu w założeniu miał być minimalistyczny i prosty, dostępność różnych kolorów powoduje jednak, że produkt nabiera indywidualnego charakteru - przyznaje Monika Brauntsch z Kafti Design.

Lampa, jak wskazuje sama jej nazwa, opiera się na owalnych, organicznych kształtach. Jest dostępna w różnych kolorach. Abażur jest wykonany z tworzywa polipropylenowego, natomiast element konstrukcyjny powstał z poliwęglanu. Oval doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu i potrafi nadawać bardziej indywidualny charakter. Dobrze sprawdza się jako oświetlenie główne.

Oval kosztuje 149 zł.

Kupuj na: www.Sklep.DesignAlive.pl

Oval to jeden z najpopularniejszych produktów Kafti Design. fot. Materiały prasowe

Za lampę Oval zapłacimy 149 zł. fot. Materiały prasowe