Historia pisana światłem

Sylvain Willenz zaprezentował najnowszy projekt dla CVL Luminaires. Dostępna w dwóch rozmiarach lampa wisząca Nacho stanowi znakomite połączenie rzeźbiarskiego kunsztu i najwyższej jakości.

Ostentacyjnie graficzny, a zarazem surrealistyczny projekt Nacho ma swoje korzenie w towarzyszącym projektantowi od dzieciństwa pragnieniu zostania rysownikiem. Jest to również doskonała kontynuacja trwającej od 2018 roku współpracy Sylvaina z marką, której efekty stanowią wyraz jego rzemieślniczych fascynacji.

Dzięki imponującemu designowi oprawa świetlna Nacho w wersji mierzącej 1,30 m z łatwością pozwoli nadać wnętrzu niezwykłego charakteru. Lampa stanowi ozdobę sama w sobie. W mniejszej, liczącej 75 cm odsłonie doskonale odnajdzie się na przykład w sypialni. Bogata oferta wykończeń CVL Luminaires pozwala również na dowolność w zakresie personalizacji efektu końcowego.

Sylvain Willenz

Sylvain Willenz

Absolwent Royal College of Art w Londynie, na kierunku Design Products MA. Rok po ukończeniu studiów, w 2004 r., otworzył własne biuro projektowe w Brukseli. Po tym jak w 2007 roku został doceniony przez firmę Established & Sons, podczas wystawy w Mediolanie w wyniku której powstała linia lamp Torch, zaczął nawiązywać współpracę także z innymi markami m.in. CVL Luminaires. Jego prace wyróżnia ponadczasowość zamknięta w prostej, graficznej formie.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Sylvain Willenz

Sylvain Willenz

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Światło Chmur

Światło Chmur

Wenecja | 14 stycznia 2020

Dima Loginoff dla włoskiej marki Axolight

Lampka, którą sam sobie drukujesz

Neptune

Warszawa | 22 sierpnia 2018

Lampka, którą sam sobie drukujesz.