NOWOCZESNA STREFA PRYSZNICA

TEKST PROMOCYJNY

TARNOWO PODGÓRNE 11.7.2015

DESIGN RZECZY

Oto prysznic marki Hansgrohe, który spełnia marzenia o własnym mini spa i wpisuje się w najnowsze trendy. Co ciekawe, można go podłączyć do istniejących w ścianie przyłączy wody, w miejscu starej baterii bez specjalnego przekuwania instalacji i wielkiego remontu!

Komplet prysznicowy Raindance Select E 300 3jet posiada dużą głowicę górną, główkę prysznicową oraz termostat. Wszystkie te elementy wykorzystują technologię Select, co oznacza, że sterowanie wodą odbywa się głównie za pomocą przycisków. Główną zaletą kompletu prysznicowego jest jego łatwy montaż. Można go podłączyć do istniejących w ścianie przyłączy wody, w miejscu starej baterii bez specjalnego przekuwania instalacji i wielkiego remontu.

Inteligentna obsługa - przycisk Select
Termostat ShowerTablet Select 300 pełni równocześnie dwie funkcje: steruje wodą i temperaturą oraz pełni rolę półki na prysznicowe akcesoria. Termostat wykończony jest hartowanym szkłem. Wszystkie elementy obsługi prysznica znajdują się z przodu, co pozwala na intuicyjne działanie. Przyciski Select znajdujące się z lewej strony termostatu mają wyraźne, duże symbole, które sprawiają, że wystarczy proste naciśnięcie guzika aby włączyć lub wyłączyć wodę. Za pomocą ergonomicznego pokrętła z prawej strony można łatwo ustawić temperaturę, również namydlonymi rękami. Architektoniczna forma termostatu o delikatnie zaokrąglonych kantach nadaje całości nowoczesny wygląd.

Głowica Raindance Select E300
Czworokątna głowica posiada 300 mm średnicy oraz 3 rodzaje strumienia; miękki, napowietrzony strumień RainAir, strumień Rain, który skutecznie spłukuje szampon oraz strumień RainStream, który wykorzystuje 12 otworów rozmieszczonych w jednej linii wzdłuż całej szerokości głowicy i - co istotne - zachowuje jednakową intensywność na całej długości.

Komplet prysznicowy Hansgrohe Raindance Select E 300 3jet dostępny jest w chromie oraz w wykończeniu chrom/biały.

Hansgrohe_RaindanceSelect_HandShower_S120_SelectButton-2

HansgroheRaindanceSelect_OverheadShower_SelectButton

zHansgrohe_Raindance_SelectE300_3jet_Showerpipe_chrome