NOWE STUDIO FILMOWE W SOHO

ŁUKASZ POTOCKI

WARSZAWA 4.7.2014

ARCHITEKTURA MIEJSCA

W Soho Factory na warszawskiej Pradze powstało nowoczesne studio filmowe D35. Zaprojektowane zostało od podstaw przez jego założyciela Marcina Kryjoma.

- Tworząc D35 studio myśleliśmy przede wszystkim o komforcie pracy; chciałem, aby ci, którzy z nami współpracują mieli możliwość pełnego skupienia się na realizacji wizji artystycznej: w przyjaznej atmosferze i otoczeniu, z naprawdę dobrym sprzętem i przy solidnym wsparciu merytorycznym naszego zespołu - mówi Marcin Kryjom, założyciel studia. - Chodziło mi o to, aby w jednym miejscu, bez ograniczeń przestrzennych, czy technicznych, móc elastycznie i w pełni profesjonalnie realizować nawet najbardziej zaawansowane i wymagające projekty.

Nowe studio D35 może śmiało konkurować z najlepszymi tego typu obiektami. Industrialne wnętrza o powierzchni 1800 m kw., sale konferencyjne i kolaudacyjne, dział 3D, dwie laboratoryjne sale kinowe, z czego jedna z największym w tej chwili w Polsce 10-metrowym ekranem projekcyjnym i 40 miejscami dla widzów - wszystko to na stołecznej Pradze. Przy tworzeniu tego miejsca wykorzystano m.in. polskie meble firm Balma i  Noti.

Na co dzień studio oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi dla branży filmowej,  reklamowej i telewizyjnej.

Więcej na: www.digital35.pl