KONKURS: WYGRAJ KSIĄŻKI O DESIGNIE!

TWO

10.10.2011

RZECZY

Na brytyjskim rynku wydawniczym pojawiły się dwie ciekawe pozycje: "London Design Guide" oraz "Dezeen Book of Ideas". Obie, z autografami autorów, mamy do rozdania! Konkurs już w środę.

"London Design Guide" to ponad 200-stronicowy przewodnik po miejscach związanych z designem w Londynie. Na liście ponad 140 miejsc są muzea, galerie i sklepy. Te znane i kultowe oraz te najmniejsze, o których mało kto słyszał. - Objechałem je wszystkie w pół roku na moim skuterze - mówi z uśmiechem DesignAlive.pl Max Fraser, autor przewodnika.

Druga ksiżka to "Dezeen Book of Ideas". Jej autor Marcus Fairs, redaktor naczelny portalu Dezeen.com, na 200 stronach prezentuje subiektywny wybór najciekawszych budynków, wnętrz i designu ostatnich lat mniej i bardziej znanych projekntantów z całego świata. A wśród nich projekty z Polski - krzesło Plopp Oskara Zięty i Dom Bezpieczny Roberta Koniecznego. - Kasiążka zawiera zbiór 116 pomysłów, które zrobiły największe wrażenie na redakcji i czytelnikach Dezeen.com - tłumaczy Marcus Fairs.

Obie publikacje kosztują po 12 funtów. Więcej: www.londondesignguide.com i www.dezeenbookofideas.com

Dwie książki z autografami do wygrania!
Portal DesignAlive.pl ma obie książki podpisane przez autorów we wrześniu podczas 17. edycji targów 100% Design w Londynie. Aby wziąć udział w środowym konkursie i wygrać jedną z nich, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jakie polskie projekty znalazły się w "Dezeen Book of Ideas"? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres konkursy@designalive.pl w środę 12 października pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako piętnaste i trzydzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Aby wziąć udział w piątkowym konkursie należy być zalogowanym w portalu DesignAlive.pl, a także polubić konto na Facebooku: DesignAlive.pl. Uwaga, z jednego adresu mejlowego można wysłać tylko jedno zgłoszenie (większa liczba zgłoszeń z jednego adresu będzie traktowana jak jedno zgłoszenie).

Przewodnik "London Design Guide" i jego autor Max Fraser. fot. Wojciech Trzcionka

Marcus Fairs i jego książka "Dezeen Book of Ideas". fot. Wojciech Trzcionka

Max Fraser i Marcus Fairs podczas spotkania z czytelnikami na targach 100% Design w Londynie. fot. Wojciech Trzcionka

Max Fraser i Marcus Fairs podczas spotkania z czytelnikami na targach 100% Design w Londynie. fot. Wojciech Trzcionka