KONKURS: WYGRAJ KALENDARZ Z DREWNA!

MAC

10.3.2011

RZECZY

Ponadczasowy, uniwersalny, zabawny i ekologiczny. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja? Tylko u nas można wygrać kalendarz drewniany produkowany przez Ekodizajn.

- Uważamy, że przedmioty przyjazne środowisku nie powinny być niczym nadzwyczajnym, drogim ani trudno dostępnym - deklarują projektanci z grupy Ekodizajn. Dlatego proponują takie produkty jak drewniany kalendarz. Być może i niektórym z was przypomina on dzieciństwo. Podobny kalendarz stał na biurku w domu mojej babci. Pamiętam jak przestawiałem w nim poszczególne klocki, by zmienić datę, nazwę dnia tygodnia czy miesiąca. Lata mijały, a kalendarz wciąż był aktualny.

Trzeba było jedynie pamiętać o klockach, ale to akurat wspominam jako dobrą zabawę. Jeżeli nie było wam dane tego doświadczyć, możecie to nadrobić. W naszym konkursie można wygrać podobny model drewnianego kalendarza. Jest wykonany z bukowego drewna, nielakierowany.

Można go potraktować jako firmowy gadżet, zabawkę czy oryginalny upominek. Tym bardziej, że współczesny model zaprojektowany przez Ekodizajn prezentuje się dużo lepiej niż ten z babcinego biurka. Kalendarz kosztuje 40 zł. U nas do wygrania są trzy egzemplarze.

Uwaga konkurs! Wygraj kalendarz

Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jeden z trzech kalendarzy, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jaką nazwę nosi lampa stworzona przez Ekodizajn z jednego z elementów pralki? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.ekodizajn.pl

Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 10 marca pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako trzecie, dziewiąte i trzcdzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu DesignAlive.pl, a także na profilu Designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive). Sponsorem konkursu jest Ekodizajn.pl

Ten kalendarz można go potraktować jako firmowy gadżet, zabawkę czy oryginalny upominek. fot. Wojciech Trzcionka

W naszym konkursie do wygrania sią trzy egzemplarze drewnianego kalendarza. fot. Wojciech Trzcionka

Przy tym kalendarzu odżywają wspomnienia z dzieciństwa. fot. Wojciech Trzcionka