Konkurs: Wygraj kalendarz z drewna!

| MAC

10 marca 2011 | Rzeczy

Ponadczasowy, uniwersalny, zabawny i ekologiczny. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja? Tylko u nas można wygrać kalendarz drewniany produkowany przez Ekodizajn.

Ponadczasowy, uniwersalny, zabawny i ekologiczny. Czy potrzebna jest lepsza rekomendacja? Tylko u nas można wygrać kalendarz drewniany produkowany przez Ekodizajn.

– Uważamy, że przedmioty przyjazne środowisku nie powinny być niczym nadzwyczajnym, drogim ani trudno dostępnym – deklarują projektanci z grupy Ekodizajn. Dlatego proponują takie produkty jak drewniany kalendarz. Być może i niektórym z was przypomina on dzieciństwo. Podobny kalendarz stał na biurku w domu mojej babci. Pamiętam jak przestawiałem w nim poszczególne klocki, by zmienić datę, nazwę dnia tygodnia czy miesiąca. Lata mijały, a kalendarz wciąż był aktualny.

Trzeba było jedynie pamiętać o klockach, ale to akurat wspominam jako dobrą zabawę. Jeżeli nie było wam dane tego doświadczyć, możecie to nadrobić. W naszym konkursie można wygrać podobny model drewnianego kalendarza. Jest wykonany z bukowego drewna, nielakierowany.

Można go potraktować jako firmowy gadżet, zabawkę czy oryginalny upominek. Tym bardziej, że współczesny model zaprojektowany przez Ekodizajn prezentuje się dużo lepiej niż ten z babcinego biurka. Kalendarz kosztuje 40 zł. U nas do wygrania są trzy egzemplarze.

Uwaga konkurs! Wygraj kalendarz

Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jeden z trzech kalendarzy, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Jaką nazwę nosi lampa stworzona przez Ekodizajn z jednego z elementów pralki? Odpowiedzi szukaj na stronie: www.ekodizajn.pl

Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 10 marca pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako trzecie, dziewiąte i trzcdzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive). Sponsorem konkursu jest Ekodizajn.pl

Powiązane artykuły:

Wystartowała 12. edycja konkursu VASCO Integracja 2020

VASCO Integracja

Warszawa | 27 lutego 2020

VASCO Group zaprasza do 12. edycji konkursu VASCO Integracja 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award!

Velux zaprasza

Warszawa | 26 lutego 2020

Trwa rejestracja do IX edycji International VELUX Award

OFF Festival 2019 muzyka i zrównoważony rozwój

OFF Festival 2019

Katowice | 6 sierpnia 2019

Tegoroczny OFF Festival odbył się pod szyldem świadomej konsumpcji.

Wygraj z presją czasu i zdobądź 1000 euro!

Stań i walcz!

Katowice | 19 grudnia 2018

Druga polska edycja „Roca One Day Design Challenge”.

Weź udział w wyzwaniu Cosentino Design Challenge!

Wyzwanie Cosentino

Almería | 28 listopada 2018

Nowy konkurs promocję kreatywności i talentu w projektowaniu.