HOME LAB, CZYLI MAŁE LABORATORIUM KUCHENNE MARKA CECUŁY

DOROTA ŁASKI

KIELCE 3.4.2020

DESIGN RZECZY STYL ŻYCIA SZTUKA

Inspiracją do powstania tej kolekcji były przemysłowe formy laboratoryjne. Zestaw Home Lab projektu Marka Cecuły to zbiór specyficznych naczyń, które swoim wyglądem i przystosowaniem tworzą małe laboratorium kuchenne.

Prostota form, bezpośrednia użytkowość oraz industrialna estetyka nadają kuchni atmosferę eksperymentowania a proces przygotowywania potraw zmienia się w laboratoryjne ćwiczenia kulinarne. W domowym menu coraz częściej pojawiają się dania powstałe nie tylko na bazie znanych receptur, ale także z własnego zasobu kreatywności i odważnych interpretacji z globalnej różnorodności,

Naczynia Home Lab, miseczki, miarki, menzurki, dzbanki, moździerz i tacka do marynaty, sprzyjają odkrywaniu nowych smaków, ale też świetnie uczestniczą w codziennym domowym życiu. Wykonane są z twardej porcelany, posiadają miarki dostosowane do odmierzania porcji i niestraszne są im kuchenki mikrofalowe ani zmywarki.

Zestaw dostępny jest w opakowaniu prezentowym Home Lab Kit (12 elementów), Home Lab Mini (6 elementów) oraz jako indywidualne elementy.

Więcej na: www.modusdesign.com