DZWOŃ BEZ ZDEJMOWANIA RĘKAWICZEK

TWO

4.10.2011

RZECZY

Odebranie zimą, w rękawiczkach, telefonu z ekranem dotykowym to poważny problem. Z pomocą nadchodzi jednak japońska marka Muji, która wprowadza do sprzedaży rękawiczki do ekranów dotykowych.

Rąkawiczki właśnie pojawiły się w sprzedaży w Polsce. Końcówki palca wskazującego i kciuka zostały wykonane ze specjalnej tkaniny, która pozwala obsługiwać ekrany dotykowe. Od tej pory nie będziemy już musieli zdejmować rękawiczek, żeby skorzystać w chłodne albo mroźne dni z telefonu czy iPada.

Rękawiczki są dostępne w sześciu kolorach. Kosztują 75 zł. Można je kupić na www.muji.com.pl.

Muji powstało w Japonii w 1980 roku i  jest kwintesencją japońskiego stylu życia, w którym jakość liczy się bardziej niż marka, funkcja jest ważniejsza od opakowania, a prostota - od dekoracji. Odbiorcy Muji doceniają przede wszystkim minimalizm estetyczny, japońską pomysłowość, funkcjonalność produktów, a także proekologiczne myślenie. Oferta Muji obejmuje kilka kategorii, m.in.: ubrania, produkty dla domu i biura, artykuły papiernicze i elektronikę, kosmetyki oraz praktyczne rozwiązania dla podróżujących. W każdym z tych działów “mniej znaczy więcej”.

Rękawiczki właśnie pojawiły się w sprzedaży w Polsce. Kosztują 75 zł.

Rękawiczki są dostępne w sześciu kolorach.