Apple jedną z najbardziej designerskich marek na świecie

| TEKST SPONSOROWANY

10 lutego 2012 | Rzeczy

Legendarne odtwarzacze muzyczne iPod i telefony iPhone znają wszyscy. Chcielibyśmy w paru słowach przybliżyć więc inne fascynujące produkty Apple.

Legendarne odtwarzacze muzyczne iPod i telefony iPhone znają wszyscy. Chcielibyśmy w paru słowach przybliżyć więc inne fascynujące produkty Apple.

Na smukłym, lekkim i szybkim iPadzie 2 można przeglądać Internet, sprawdzać pocztę, oglądać filmy i czytać książki – jak nigdy przedtem. A teraz iPad 2 z iOS 5 oraz iCloud potrafi jeszcze więcej. Dostępny jest w wersjach z interfejsem Wi-Fi oraz Wi-Fi + 3G i pojemności 16 GB, 32 GB lub 64 GB. Wyświetlacz Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala, z podświetleniem LED, w technologii IPS, szybki dwurdzeniowy procesor A5, kamera z przodu i z tyłu, bateria wystarczająca na 10 godzin pracy…

MacBook Air, dostępny w wersji 11- i 13-calowej, zachwyca lekkością i smukłym kształtem, a zaskakuje szybkością i możliwościami. To idealny notebook na co dzień, do wszystkiego i dla każdego. Zastosowano w nim najnowsze procesory Intel Core, superszybkie złącze Thunderbolt, pełnowymiarową podświetlaną klawiaturę, tylko dyski SSD, gładzik Multi-Touch, kamerę FaceTime.

Najsilniejszy notebook Apple, MacBook Pro, to nowoczesność w każdym calu: jego wytrzymała aluminiowa obudowa unibody kryje olbrzymią moc obliczeniową, znakomite procesory graficzne i porty I/O zapewniające błyskawiczny transfer danych. Dostępne są modele 13-, 15- i 17-calowe.

Apple iMac to najdoskonalszy „all-in-one” dla każdego. Ze wspaniałym panoramicznym ekranem, czterordzeniowymi procesorami i zaawansowaną grafiką – jest po prostu piękny i wyjątkowo funkcjonalny. Wyposażono go w ekran panoramiczny o przekątnej 21 lub 27 cali z podświetleniem LED, odrębny procesor graficzny AMD Radeon, kamerę FaceTime, superszybkie złącze Thunderbolt.

Firma CORTLAND jest od 20 lat autoryzowanym sprzedawcą Apple. W salonach w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu i Gdańsku można obejrzeć i przetestować wszystkie najnowsze „zabawki” Apple i wybrać do nich najróżniejsze, pożyteczne akcesoria.

Więcej informacji na stronie: www.cortland.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Google czuje dym [wideo]

Google czuje dym

Mountain View | 8 marca 2014

Google poinformowało o swojej nowej inwestycji.