Brain Damage Gallery, Bansky, Box Set

DLACZEGO WARTO ZOBACZYĆ TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ?

WARSZAWA 15.11.2019

MIEJSCA WYDARZENIA

Już w ten weekend w Warszawie odbędą się Targi Sztuki Dostępnej. Oto 5 powodów, dla których warto tam być!

1. Na targach swoją ofertę zaprezentują zarówno galerie, jak i artyści indywidualni. Pokazane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej: od malarstwa, grafiki, po rzeźbę i fotografię artystyczną. Warto przyjść i rozpocząć swoją przygodę z szeroką pojętą sztuką.

2. Na listopadowej edycji Targów będzie można podziwiać oryginalne prace na papierze m.in. Edwarda Dwurnika, Franciszka Starowiejskiego, Jerzego Nowosielskiego, Franciszka Maśluszczaka, portret Picassa autorstwa Jana Młodożeńca i trzy grafiki sygnowane (!) przez Zdzisława Beksińskiego. To tylko początek długiej listy wielkich nazwisk.

3. To również dokonała okazja dla fanów street artu! Na najbliższych Targach Sztuki Dostępnej ponownie pojawi się stoisko Brain Damage Gallery, a na nim – dzieła słynnych artystów, takich jak Banksy, KAWS, Blade.

4. Ważną częścią wydarzenia będzie program edukacyjny. Podczas otwartych spotkań artystycznych eksperci będą tłumaczyć podstawowe zagadnienia dotyczące sztuki współczesnej, w tym również podstawowe zagadnienia związane z inwestowaniem w sztukę. Dowiemy się na przykład, czym różnią się od siebie różne rodzaje grafiki, jak określa się wartość fotografii kolekcjonerskiej, gdzie i jak kupować dzieła sztuki, aby być pewnym ich wartości artystycznej.

5. Targi Sztuki Dostępnej to jedyne w Polsce profesjonalne targi sztuki z limitem ceny. Żadne z oferowanych tu dzieł nie może kosztować tam więcej niż 5 tys. zł.

Drugą edycję wydarzenia cechować ma większy rozmach: będzie więcej galerii, więcej artystów i więcej miejsca na ekspozycję ich prac.
Godziny otwarcia targów: sobota 10.00 -19.00, niedziela od 10.00-20.00.

Adres: BABKA do Wynajęcia, ul. Młocińska 5/7, Warszawa

GaleriaArtemis.Franciszek.Maśluszczak, Kotki.akwarela

Franciszek Maśluszczak, Kotki, Galeria Artemis

Galeria.Artemis.Edward.Dwurnik, Niech zyje wojna, akwarela-kopia

Edward Dwurnik, Niech żyje wojna, Galeria Artemis

Brain Damage Gallery, Banksy_box_set-kopia

Brain Damage Gallery, Bansky, Box Set

Galeria Grafiki i Plakatu. _Picasso_, autor_Jan_Młodożeniec-kopia

Jan Młodożeniec, Picasso, Galeria Grafiki i Plakatu

Brain.Damage.Gallery.Kaws-Together-Vinyl-Figure-Black

Brain Damage Gallery, Kaws, Together