DESIGN ALIVE AWARDS: MAMY KREATORA, ANIMATORA I STRATEGA 2015!

REDAKCJA

POZNAŃ 5.11.2015

ARCHITEKTURA DESIGN DESIGN ALIVE AWARDS 2015 LUDZIE MIEJSCA MODA OPINIE RZECZY STYL ŻYCIA SZTUKA WYDARZENIA

2 listopada, już czwarty rok z rzędu, Kapituła Design Alive Awards gościła w poznańskiej Concordii Design, by wybrać laureatów konkursu. Ich nazwiska poznamy w grudniu podczas uroczystej gali finałowej. Tymczasem wciąż można oddać głos na swojego faworyta w Plebiscycie Czytelników.

- To były dla mnie bardzo ważne obrady. Pokazały, że praca i serce, które wkładamy w przygotowanie i organizację konkursu, w upowszechnianie osiągnięć jej laureatów, budowanie nowych cennych połączeń w branży kreatywnej - jest doceniana przez wielu i na wielu ma też realny wpływ. Dziś poczuliśmy dobrą energię - płynącą z doskonałych tegorocznych kandydatur i od odpowiedzialnych, dojrzałych jurorów - przekonuje Ewa Trzcionka, redaktor naczelna „Design Alive".

Nad wyborem Laureatów edycji 2015 debatowała interdyscyplinarna Kapituła w składzie: Ewa Trzcionka (przewodnicząca), redaktor naczelna magazynu "Design Alive", Ewa Voelkel-Krokowicz, prezes Concordii Design, Iwona Gach, dyrektor marketingu i reklamy "Design Alive", Przemo Łukasik, architekt Medusa Group, Magdalena Węglewska, dyrektor PR Mazda Polska, Oskar Zięta, projektant i naukowiec oraz Małgorzata Żmijska, socjolog, kurator wystaw i praktyk procesów projektowych.

Osiem godzin rozmów, wzajemnego uważnego wsłuchiwania się w opinie, rzeczowej dyskusji, a przede wszystkim życzliwego spojrzenia na nietuzinkowe osiągnięcia każdej nominowanej do nagrody osoby - tak można podsumować atmosferę posiedzenia Kapituły.

Statuetki autorstwa Oskara Zięty dla Kreatora, Animatora i Stratega 2015 oraz wyróżnienie specjalne mecenasa konkursu - Mazda Design, wręczymy już w grudniu podczas uroczystej gali finałowej. Tymczasem trwa plebiscyt Czytelników portalu Designalive.pl, w którym można głosować na swoich faworytów.

Mecenas konkursu: Mazda

Sponsorzy: BarlinekMarbetSchattdecor

Partnerzy: Concordia DesignDomaine de BoisbuchetZietaUltrabrand

Współpraca redakcyjna: RMF Classic

kapitula_designalive - 1