CZŁOWIEK WAŻNIEJSZY OD SMARTFONA

ER

14.3.2012

RZECZY

Xperia S, pierwszy smartfon od Sony, proponuje nową filozofię wzornictwa, opartą na zasadzie humanocentryzmu, stawiającą w centrum zainteresowania człowieka, jego przyszłe pragnienia. Filozofia ta przekładając się na konkretny produkt - smartfon Xperia S - aktywizuje wszystkie zmysły, przemawiając zarówno do emocji, jak i intelektu.

Budowa tego smartfonu wyróżnia się minimalistycznym designem, gdzie nadmiar formy został usunięty, by stworzyć prostą i nowoczesną bryłę, wyrazistą w swej wymowie. Element przezroczysty u podstawy tworzy sylwetkę ikony akcentującą linię ekranu HD Reality Display. Dodatkowo element ten zapewnia wyjątkowy efekt wizualny poprzez podświetlenie oraz integruje w sobie elementy anteny.

Smartfon Xperia S (system operacyjny Android) wyróżnia się minimalistycznym designem i rewelacyjnymi parametrami wizualnymi. Ma wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Sony HD i kamerę 12MP, która rejestruje obrazy zaledwie w 1,5 sekundy od włączenia. Obsługuje technologię NFC (near field communication - komunikacja bezprzewodowa krótkiego zasięgu) i wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor taktowany prędkością 1,5 GHz. Ponadto nowa Xperia S umożliwia konsumentom łatwe nawiązywanie łączności pomiędzy wieloma ekranami i bezproblemowe dzielenie się plikami na wybranym, zależnie od sytuacji, ekranie - telewizorze, smartfonie, laptopie czy tablecie.

Smartfon dostępny jest w kolorach czarnym i białym. Cena: ok. 2200 zł.

Więcej: www.sonymobile.com

Xperia S, pierwszy smartfon od Sony. fot. Materiały prasowe

Smartfon dostępny jest w kolorach czarnym i białym. Cena: ok. 2200 zł. fot. Materiały prasowe