BOCONCEPT: CZAS POCHOWAĆ CIEPŁE KOŁDRY

TP

11.5.2011

RZECZY

Wiosenna sypialnia, zdaniem stylistów BoConcept jest jasna, przestronna, o lekkim wyglądzie, utrzymana w odcieniach bieli i jasnego beżu z dodatkami w modnych, intensywnych barwach, które nadają jej charakteru i pikanterii.
 
Do dekoracji wiosennej sypialni możemy wykorzystać  gumowe osłonki na doniczki z kolorowymi pelargoniami i ramki do zdjęć w kontrastowych kolorach: zieleni, czerwieni, pomarańczy i fioletu, filcowe poduszki w koralowej czerwieni, pawim błękicie czy pomarańczy, błękitne narzuty, miękkie dywany w kolorze kości słoniowej, złamanej bieli lub w paski w różnych odcieniach niebieskiego i inne dekoracyjne drobiazgi.

Także meble stanowiące podstawowe wyposażenie sypialni, a więc łóżko, szafki  i stoliki nocne, komody, szafy ścienne nie powinny nas przytłaczać, a raczej sprawiać wrażenie świeżości, lekkości, wysmakowanej prostoty i luksusu w skandynawskim wydaniu.  
 
Podstawę wyposażenia sypialni stanowi łóżko, wykończone białym lakierem lub fornirem orzechowym z wysokim zagłówkiem o wymiarach W80 x S176 x G212 cm (cena od 3195 zł)  z materacem Farenheit 5-Star o wymiarach S160 x 200 cm (cena 4.895 zł). Dwustronne materace z serii Farenheit 5-Star mają dwa różne poziomy twardości. Pokrycie materaca można prać w temperaturze 60 st. C, co jest szczególnie istotne dla alergików.
 
Dobrym uzupełnieniem będą szafki i komody z serii Occa wykończone białym lakierem, szafy z serii Triplo oraz lampy z białymi abażurami. Tak odświeżona sypialnia zapewni nam nie tylko niezbędny wypoczynek, ale także dobry humor i nastrój na cały dzień.

Więcej na www.boconcept.pl

Wiosenna sypialnia, zdaniem stylistów BoConcept jest jasna, przestronna, o lekkim wyglądzie. fot. Materiały prasowe

Dobrym uzupełnieniem w sypialni będą lampy z białymi abażurami. fot. Materiały prasowe

Dwustronne materace z serii Farenheit 5-Star mają dwa różne poziomy twardości. fot. Materiały prasowe