BEZA ZAPRASZA DO ZABAWY Z JEŻEM!

MAC


18.9.2011

RZECZY

Studio Beza Projekt przygotowało z myślą o najmłodszych nową atrakcję, dzięki której dzieci mogą aktywnie spędzać swój czas. Jeż 2 powstał specjalnie na akcję EUgeniusz, towarzyszącą polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

- Jeż to pomysł na aktywną zabawę dla dzieci, wykonany jest z miękkich piankowych form. Jest bezpieczny i przyjazny - przyznają projektantki, czyli Zofia Strumiłło-Sukiennik i Anna Łoskiewicz. Działając pod szyldem Beza Projekt od samego początku działalności w swoich projektach próbują przełamywać nudę, zachęcając do zabawy czy aktywności.

Tak też dzieje się w najnowszej propozycji: dzieci, gdy znajda się już w towarzystwie Jeża, mogą zanurzać się w świat miękkich form i kształtów. Znając ich pomysłowość, z pewnością najmłodsi będą się w nim skrywać, rzucać się, biegać czy też leżeć. Nowa wersja Jeża została udoskonalona na potrzeby akcji EUgeniusz w ramach polskiej prezydencji w UE. Jego pierwotna wersja powstała kilka lat temu podczas akcji Pzoty z inicjatywy Marty Wójcickiej.

Konstrukcyjnie Jeż składa się z podestu, który jest pokryty tartanem, gumą oraz pianką. Taka forma sprawia, że zabawa jest bardzo bezpieczna. Ponadto wykorzystane materiały sprawiają, że jest wodoszczelny, a ponadto poszczególne jego elementy można wyginać w dowolnym kierunku.

Podstawa Jeża ma wymiary metr na metr, elementy piankowe mają średnicę 5 i 7 centymetrów. Jeż ma wysokość 2 metrów.

Więcej: www.bezaprojekt.pl

Konstrukcja dla dziecięcych zabaw. fot. Materiały prasowe

Podstawa Jeża ma wymiary metr na metr, elementy piankowe mają średnicę 5 i 7 centymetrów. fot. Materiały prasowe