ANIA KUCZYŃSKA W HOTELU PURO

ŁUKASZ POTOCKI

POZNAŃ 13.12.2015

DESIGN MIEJSCA MODA STYL ŻYCIA

Miłość do detali i inspiracja miastem znalazły wyraz w wyjątkowej współpracy dwóch marek – Ani Kuczyńskiej i Puro Hotels. Akcesoria projektantki są dostępne w poznańskim hotelu Puro.

Inspirowane podróżami akcesoria Ani Kuczyńskiej otrzymały miejsce w otoczeniu wysmakowanego wzornictwa i kolekcjonerskich przedmiotów stworzonych przez lokalnych i międzynarodowych artystów. Akcesoria zostały wyeksponowane na miedzianej instalacji nawiązującej do identyfikacji wizualnej projektantki oraz hotelu. Jej autorkami są Marta Szostek i Agata Klimkowska wywodzące się z poznańskiej School of Form.

Puro to pierwsza lifestylowa marka hotelowa na polskim rynku – wspiera polskie, lokalne środowisko artystyczne. Celem sieci jest promowanie nowych, obiecujących, jak również uznanych już artystów i projektantów. Kooperacja z Anią Kuczyńską, jedną z najbardziej cenionych polskich projektantek mody, jest ważnym momentem w życiu hotelu. Jej styl określany jako ozdobny minimalizm, będący hołdem dla szykownej i eleganckiej nonszalancji, doskonale wpisuje się w osobowość hoteli Puro.

Więcej na: www.purohotel.pl

puro_designalive - 8

puro_designalive - 5

puro_designalive - 3

puro_designalive - 2

puro_designalive - 1