DESIGNGUIDE.PL

ZDJĘCIA: PRZEMEK DZIENIS

WARSZAWA 7.10.2019

DESIGN WYDARZENIA

Instytut Adama Mickiewicza zaprasza w wirtualną podróż w czasie przez 100 lat polskiego projektowania. Internetowy przewodnik po polskim designie to wspaniała historia i dobre narzędzie, na które wszyscy czekaliśmy. Teraz, uznany za jedną z 365 najlepszych stron na świecie

Designguide.pl to nowoczesna encyklopedia, labirynt wiedzy i cyfrowe archiwum w jednym. Strona, zaprojektowana przez studio BrightMedia, została podzielona na 8 rozdziałów: pierwszy z nich otwiera styl zakopiański z przełomu wieków, ostatni – nowoczesne studia specjalizujące się w ceramice i szkle. Autorką przewodnika jest dr Krystyna Łuczak - Surówka, historyk designu. Internetowy przewodnik powstał w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Niedawno Designguide.pl otrzymał prestiżowe wyróżnienie Site of The Day przyznawane przez AWWWARDS.com, tym samym zostanie opublikowana w katalogu 365 najlepszych stron na świecie w 2019! Nagrody Awwwards, biorące pod uwagę projekt, kreatywność i innowacyjne rozwiązania internetowe, doceniają talent i wysiłek najlepszych projektantów stron internetowych, programistów i agencji na świecie.

designguide_DesignAlive - 1

designguide_DesignAlive - 2

designguide_DesignAlive - 3

designguide_DesignAlive - 4

designguide_DesignAlive - 5

designguide_DesignAlive - 6

designguide_DesignAlive - 7

designguide_DesignAlive - 8

designguide_DesignAlive - 9

designguide_DesignAlive - 10

designguide_DesignAlive - 11

designguide_DesignAlive - 12