Zapraszamy na Jung Architecture Talks!

14 września w Warszawie odbędzie się wydarzenie Jung Architecture Talks pod hasłem „Przyszłość inteligentnie zaprojektowana”. To wyjątkowe spotkanie skierowane jest do architektów, projektantów wnętrz i wszystkich zainteresowanych tematyką architektury przyszłości. Patronem wydarzenia, na które obowiązuje rejestracja jest „Design Alive”.

Jung Architecture Talks skupią się na rozważaniu najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie inteligentnego projektowania. Celem wydarzenia jest przedstawienie perspektywicznych rozwiązań, które kształtują przyszłość architektury i wpływają na nasze codzienne życie.

Udział w Jung Architecture Talks zapowiedzieli znakomici goście. Jednym z nich jest architekt i teoretyk Olaf Grawert (bplus.xyz / b+, Berlin/Zurych), który od lat zaangażowany jest w badania politycznych i ekonomicznych uwarunkowań planowania przestrzeni. Jego głębokie zrozumienie tematu inspiruje do poszukiwania transformacyjnych rozwiązań.

Nie zabraknie również niezwykle utalentowanego architekta, Petera Ippolito (Ippolito Fleitz Group, Stuttgart), którego multidyscyplinarne i pełne pasji podejście do architektury fascynuje od pierwszego spotkania. Jego szerokie spektrum wiedzy oraz szczególne zrozumienie designu kreują lepszy świat z każdym jego projektem.

W trakcie tego wieczoru spotkamy również Filipa Springera (dziennikarz i autor, fotograf), który jako znawca architektury i kolekcjoner wizualnych absurdów, zaskoczy nas swoimi opowieściami o nigdy niezrealizowanych miastach i tajemniczych przestrzeniach, które otworzą przed nami zupełnie nowe perspektywy.

Wydarzenie będzie prowadzić uznany kurator nagrody Miesa van der Rohe Ivan Blasi.

Jung Architecture Talks stanowią doskonałą okazję do interakcji z profesjonalistami z branży oraz wymiany doświadczeń i pomysłów. Będzie to inspirujące środowisko, które pozwoli nam zbliżyć się do przyszłości architektury. 

Termin: 14 września 2023 r. godz. 18.00-23.00. Miejsce wydarzenia: SEN, ul. Wioślarska 6/3, Warszawa. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestrować można się tutaj

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowości wydawnicze. Dziesięć książek, które warto mieć

Nowości wydawnicze

| 9 stycznia 2021

Dziesięć książek, które warto mieć. „Design Alive" poleca!

Apartament Dark Brown. Paweł Sokół: – Jesteśmy perfekcjonistami

Perfekcja

Warszawa | 22 maja 2020

Wyszukany minimalizm w projekcie autorstwa Pawła Sokoła