Zainwestuj w… wiedzę! Studio Geberit zaprasza na cykl webinariów

Już od września Grupa Geberit, europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej, rusza z cyklem szkoleń online. To doskonała okazja dla architektów, instalatorów czy uczniów szkół technicznych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje bez konieczności wychodzenia z domu.

Powstałe w warszawskiej siedzibie firmy profesjonalne, w pełni wyposażone studio to odpowiedź na aktualne oczekiwania klientów i partnerów firmy. Okazuje się bowiem, że coraz więcej architektów, projektantów czy przedstawicieli branży budowlano-instalacyjnej chce brać udział w wirtualnych szkoleniach i warsztatach. Z myślą o nich Geberit już od września startuje z cyklem webinariów. Podczas nich eksperci będą dzielić się fachową wiedzą z obszaru technologii sanitarnej. Będą one transmitowane na żywo ze studia Geberit.

Plan webinariów zakłada spotkania skierowane do poszczególnych grup: projektantów instalacji, architektów, architektów wnętrz, płytkarzy, instalatorów oraz uczniów szkół technicznych. Podczas każdego spotkania eksperci opowiedzą o rozwiązaniach Geberit i nowoczesnych technologiach, takich jak produkty bezdotykowe, higieniczne spłukiwanie czy bezpieczny płaski dach. Dodatkowo wszystkie spotkania będą archiwizowane w chmurze. Dzięki temu każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć nagrany wykład w dogodnym czasie. Inicjatywa webinariów Geberit narodziła się z uwagi na rosnące potrzeby i wyzwania rynku. Dzięki wirtualnym modułom e-learningowym możemy zapewnić naszym klientom stały dostęp do praktycznej wiedzy naszych ekspertów. Plan szkoleń opracowaliśmy tak, aby każda grupa docelowa pozyskała jak najwięcej praktycznej wiedzy do wykorzystania w swoim obszarze zawodowym. 

Grupa Geberit to europejski lider w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Od momentu jej powstania w roku 1874 jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Geberit posiada przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie, skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne).

Więcej na: www.geberit.pl

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: