Wybieramy Design Alive Awards Kids 2015

Poznań | Łukasz Potocki

14 września 2015 | Design | Wydarzenia |

Kartę kredytową, wygodne ubranie, funkcjonalne auto, wymarzony dom, okładkę magazynu, a nawet makietę całej gazety, czy zdrowe posiłki – wszystko to trzeba będzie zaprojektować podczas warsztatów piątej edycji Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Ene Due De w dniach 26-27 września w poznańskiej Concordii Design.

Zapisy na warsztaty właśnie ruszyły. Warto się pospieszyć, bo pierwsze z nich odbędą się już 20 września. Będą to specjalne warsztaty z magazynem „Design Alive”, podczas których po raz drugi już wyłonimy Małego Stratega, Animatora i Kreatora. Zwycięzców Design Alive Awards Kids 2015 poznamy podczas festiwalu.

Oprócz kilkunastu scenariuszy warsztatów projektowych dla dzieci i całych rodzin, w programie znajdzie się także wystawa “Let’s play!”  (kuratorka Ewa Solarz),  będą ponadto spektakle teatralne dla najmłodszych oraz kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Nowością będzie specjalna strefa testowania urządzeń z obszaru nowych technologii. Na uczestników czeka także specjalne menu w restauracji i strefa chill out.

Festiwal powstał w maju 2011 roku. Od początku jego głównym celem jest pobudzanie kreatywności i innowacyjności, która jest naturalną cechą wszystkich dzieci.

Szczegółowy program i zapisy na: www.concordiadesign.pl

Ene-Due-De-Plakat

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Dla dzieci design jest jak odkrywanie skarbu!

Mali kreatywni

Poznań | 28 września 2015

Festiwal, który udowadnia, że dzieci to znakomici projektanci.

Wręczyliśmy Design Alive Awards Kids

Mali-wielcy laureaci

poznań | 3 czerwca 2014

Wraz z Concordia Design wręczyliśmy Design Alive Awards Kids.