Febal Casa prezentuje nowe systemy kuchenne

Nowe systemy kuchenne Emoziona włoskiej marki Febal Casa to nie tylko funkcjonalne kształty i maksymalna swoboda projektowania. To również wyraz współczesnego stylu życia i włoskiego designu.

Linia Emoziona, której głównym założeniem są funkcjonalność i estetyka, powstała pod kierownictwem artystycznym Paolo Colombo, partnera i założyciela Studio A ++. To przestrzenie otwierające się na salon i wyrażające pasję, know-how oraz innowacyjność marki poprzez doskonałą jakość materiałów, wykończeń i detale.

Nowa kolekcja Febal Casa obejmuje pięć modeli dostępnych w kilku wariantach. Oto one:

Febal Casa
Model Ego to funkcjonalna prostota, w której całą uwagę skupiono na ergonomicznych, a zarazem estetycznych dodatkach. Przesuwny mechanizm zastosowany w szafkach rogowych pozwala na łatwy i wygodny dostęp do zawartości. System Kitchen Garden Revolutio powstał z myślą o domowej uprawie warzyw i owoców: oferuje specjalne pojemniki na ziemię i oświetlenie LED. Ego wyróżnia się zastosowanym w szafkach zakrzywionym uchwytem Invito, który doskonale komponuje się z podstawowymi modelami z oferty marki.
Ego Line idzie o krok dalej: proponuje zaawansowane technologicznie systemy regałów stojących oraz ściennych. Uchwyty są niewidoczne, a wyrazistości frontom dodają poziome linie spójne z geometryczną stylistyką wszystkich mebli Febal Casa. Model Ego Line oferuje poza tym ulepszone systemy przechowywania, a także płytę indukcyjną wyposażoną w strefy gotowania automatycznie dostosowujące się do wielkości naczynia.
Model Era to nowoczesność opracowana z myślą o dodaniu kuchni elegancji za sprawą przyciągających wzrok akcesoriów. Optymalne wykorzystanie przestrzeni zapewniają tu przesuwne blaty wyspy kuchennej – odsłaniają dodatkową powierzchnię roboczą, łącząc funkcjonalność i ponadczasową estetykę. Dwustronne regały pozwalają na łatwy podział przestrzeni i zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Febal Casa
Charme to przepis na nowoczesną, ergonomiczną kuchnię. Za sprawą elektrycznego systemu otwierania szuflad Servo Drive umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie szafek – wystarczy lekko nacisnąć lub pociągnąć specjalnie wyprofilowane krawędzie drzwiczek.
Febal Casa
Model Kaleidos wyraża ideę kuchni otwartej i wielozadaniowej. Oferuje aluminiowe konstrukcje montowane do ściany lub sufitu, które z łatwością można uzupełnić szeroką gamą frontów szklanych, z laminatu lub kamionkowych. Można skonfigurować oświetlenie wewnętrzne szafek, co pozwala na swobodną zmianę stylistyki wystroju.

Febal Casa

Marka od 1959 roku odpowiadająca na potrzeby kolejnych pokoleń konsumentów. Zyskała status lidera na rynku producentów wysokiej klasy kuchni modułowych, a jednocześnie stanowi synonim tego, co najlepsze we włoskim designie. Dbałość o szczegóły oraz ekskluzywna elegancja oferowane są w przystępnej cenie dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym w jednej z największych fabryk mebli w Europie. Rozległą sieć dystrybucji marki tworzy ponad 100 sklepów we Włoszech oraz blisko 200 na całym świecie. www.febalcasa.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Powiązane artykuły:

Polskie wzornictwo docenione na świecie. Cerrad z nagrodami w konkursie A’ Design Award

Cerrad doceniony

Starachowice | 18 maja 2021

Polska marka z dwoma nagrodami w międzynarodowym konkursie A’ Design Award

Kuchnia w stylu glamour

Kuchnia w stylu glamour

Warszawa | 10 maja 2021

Marzysz o funkcjonalnej, eleganckiej kuchni, której aranżacja zachwyca bogactwem