W centrum domowego życia

WarszAWA | Tekst promocyjny

10 listopada 2017 | Design | Rzeczy | Styl życia |

Kuchnia stanowi centrum domowego życia. Jej styl i charakter są odbiciem kulinarnych pasji i temperamentu właścicieli, ale są także mocno związane z miejscem – lokalnym klimatem czy indywidualnym rytmem życia. Różnorodność naszych przyzwyczajeń i kuchennych zamiłowań świetnie oddaje najnowszy, zupełnie wyjątkowy system „Frames by Franke”.

Inspiracją do stworzenia systemu jest codzienność widziana z perspektywy kuchni – uniwersalnej przestrzeni, gdzie przygotowujemy posiłki, ale też możemy zatrzymać się po dniu pełnym wrażeń i spędzić czas z najbliższymi. Kuchnia „Frames by Franke” w trakcie dnia oferuje wiele wygodnych rozwiązań, a po skończonej pracy staje się integralną częścią salonu.

Ta modułowa linia składa się z 44 elementów, które pozwalają na efektowne i praktyczne aranżacje. Po raz pierwszy tak zróżnicowane w swoich funkcjach urządzenia kuchenne, jak okap, piekarnik, płyta indukcyjna oraz zlewozmywak z baterią, można swobodnie ze sobą łączyć w rozmaitych konfiguracjach, by stworzyć jedną, spójną kompozycję. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w charakterystycznych ramkach, które stały się znakiem rozpoznawczym systemu.

„Frames by Franke” to trzy różne kolekcje urządzeń kuchennych, które świetnie oddają aurę dwóch europejskich metropolii: Amsterdamu i Londynu oraz unikalnego charakteru Florencji. To trzy kuchnie, w trzech odmiennych stylistykach, dla których motywem przewodnim stała się codzienność oprawiona w piękno, innowację i wygodę.

Kolekcja „Passion” inspirowana jest podróżą do słonecznej Florencji, gdzie ogromne znaczenie przywiązuje się do wyboru składników, a kuchenna przestrzeń przystosowana jest do intensywnego gotowania, pełnego miłości i pasji.

Zupełnie inny jest wielkomiejski projekt kuchni zlokalizowanej w samym sercu Londynu, który nadał ton kolekcji „Style”. Tu najważniejsza jest funkcjonalność urządzeń oraz ich perfekcyjna synchronizacja. Wszystko po to, abyśmy mogli ochłonąć i odprężyć się w komfortowym, stonowanym i przestronnym wnętrzu.

Codzienność w Amsterdamie dała z kolei impuls kolekcji „Essence”, która jest idealną propozycją dla miłośników domowego gotowania, wyznawców kuchni praktycznej i dobrze zorganizowanej.

„Frames by Franke” to holistyczna koncepcja kuchni dopasowanej do charakteru jej użytkowników i miejsca. Tak, jak personalizujemy ustawienia swojego telefonu, tak dostosowujemy kuchenną przestrzeń do swoich potrzeb. Nowoczesne technologie, jak sterowanie dotykowe okapem czy piekarnikiem, automatyczne rozpoznawanie wielkości naczynia przez płytę grzewczą, synchronizacja pracy okapu i płyty czy program autooczyszczania piekarnika, zapewniają wyjątkowy komfort i doskonale współgrają z nowatorskim wzornictwem urządzeń Franke.

Swoboda łączenia urządzeń „Frames by Franke” – dostępnych w kolorze czarnym lub szampańskim– jest zaproszeniem do kreatywności: najpierw w aranżacji wnętrza, a następnie w kulinarnych kreacjach. Zaproszeniem, które codziennie inspiruje do nowych, smakowitych wyzwań.

Kolekcje „Frames by Franke” są dostępne w sprzedaży w wybranych studiach mebli kuchennych. Więcej informacji na stronie www.franke.pl

Powiązane artykuły:

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

Kuchenni pomocnicy

Warszawa | 16 marca 2021

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań nowości Franke

Nowa bateria Atlas Neo Sensor – odkręć wodę bezdotykowo

Atlas Neo Sensor

Warszawa | 22 lutego 2021

Odkręć wodę bezdotykowo dzięki marce Franke

Franke na Warsaw Home

Nowości Franke

Warszawa | 24 października 2018

Marka Franke z nowościami na targach Warsaw Home.

Nowa era kuchennego wzornictwa

Nowa era

Warszawa | 29 grudnia 2017

Szwajcarska marka KWC. Nowa era kuchennego wzornictwa.