Płyta z wbudowanym okapem. Kuchenne 2w1!

Warszawa | Tekst promocyjny

10 czerwca 2024 | Design | Polecane |

Gotowanie daje wiele radości, a nawet stało się formą spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Dzięki nowym płytom indukcyjnym z wbudowanymi okapami z linii Franke 2gether można się cieszyć gotowaniem bez obaw o nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia powietrza. Dodatkowo okapy typu 2w1 dają pozwalają oszczędzić miejsce w kuchni.

Płyta indukcyjna z wbudowanym okapem to kuchenny must-have

Franke wprowadza nowe modele płyt zintegrowanych z okapem we wszystkich liniach produktów: Mythos, Maris i Smart. Płyty zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury na dziewięciu poziomach grzania, możliwość łączenia ze sobą sąsiednich pól grzewczych, czyli opcję Flexi, szybsze nagrzewanie dzięki funkcji Booster oraz wyższą efektywność energetyczną.

Do zalet należy również wygodny dostęp do filtrów – aby je wyczyścić lub wymienić, wystarczy wyjąć kratkę wlotową. Co więcej, filtr przeciwtłuszczowy można myć w zmywarce a filtr węglowy regenerować w piekarniku, co ułatwia ich czyszczenie, konserwację oraz ponowne użycie.

Dodatkowo, kompaktowe wymiary silnika oznaczają oszczędność miejsca w szafce kuchennej, w której można wygodnie zamontować nawet trzy szuflady – na sztućce, patelnie i garnki.

Franke 2gether

– Modele Mythos i Maris przeznaczone są na wyspę kuchenną, dzięki czemu przestrzeń nad nią zostaje uwolniona, co pozwala harmonijnie połączyć strefę kuchni z salonem. Natomiast modele z serii Smart mają wymiary, pozwalające na zainstalowanie ich w standardowych szafkach, zatem mogą pojawić się również w ciągu zabudowy. Nowości różnią się mocą pochłaniania, wielkością i kolorem kratki wlotowej, która może być czarna, co zapewnia modny, jednolity wygląd urządzenia – komentuje Katarzyna Niezabitowska-Baj, PR & Event manager Franke.

Dlaczego warto wybrać okap zintegrowany z płytą indukcyjną?

Urządzenia Franke 2gether odpowiadają na sposób, w jaki współcześnie projektujemy i wyposażamy kuchnie, gdzie pojawia się coraz więcej wielofunkcyjnych urządzeń. Z jednej strony pozwalają one oszczędzać cenne miejsce, natomiast zaawansowane funkcje sprawiają, że gotowanie staje się bardziej przyjemne, szybsze i energooszczędne.

Obsługa urządzeń jest intuicyjna, co jest możliwe dzięki automatyzacji wielu funkcji.

Włączenie płyty jednocześnie uruchamia okap, który dostosowuje moc pochłaniania do mocy pola grzewczego. Korzystanie z urządzeń jest także bezpieczne, ponieważ wszystkie elementy elektroniczne, w tym silnik, są zabezpieczone przed zalaniem.

Dla wielu osób urządzających kuchnię najważniejsza jest swoboda gotowania, brak przeszkód, a jedynie czysta przyjemność z przygotowywania posiłków. Dlatego coraz częściej sięgają po płyty zintegrowane z okapami, doceniając wysoki komfort korzystania oraz to, że ich prosty design pasuje dosłownie do każdej kuchni – od minimalistycznej, przez industrialną, aż po reprezentacyjną.

Więcej informacji o płytach znajduje się na stronie – www.franke.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: