Ukazał się 40. numer „Design Alive”. Urodziny w gronie przyjaciół!

Urodzinowy „Design Alive” jest naprawdę wyjątkowy! To już 40.wydanie magazynu, który jest z nami od 10 lat! Świętujemy więc podwójne urodziny, i to w doborowym gronie przyjaciół!

W numerze spotkamy się z tuzami polskiej branży kreatywnej. Rozmawiamy z uznanymi twórcami, m.in. architektami Robertem Majkutem i Maciejem Frantą, designerką Igą Sempe, projektantką mody Anną Kuczyńską, artystą Pawłem Bownikiem oraz Werą Modzelewską, wdową po słynnym projektancie Romanie Modzelewskim (w tym roku przypada 110. rocznica jego urodzin i 25. rocznica śmierci). Ponadto pokazujemy mnóstwo nowości i zachwycające wnętrza, m.in. projektu samego Lee Brooma.

Urodzinowy numer „Design Alive” dostępny jest w salonikach prasowych oraz w naszym sklepie: z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej. Dołącz do świata „Design Alive”, a 6 kolejnych numerów magazynu dostarczymy Ci prosto do domu!

Urodzinowy „Design Alive”. Co w numerze?

Konsekwentnie chcemy mówić o projektowaniu, właśnie rozmawiając z twórcami, bo uważamy, że nie ma lepszego sposobu na pokazywanie idei projektowych, dobrych realizacji architektonicznych i wzorniczych pomysłów. Ludzie, którzy za nimi stoją i ich niepowtarzalne historie, od dawna interesują nas najbardziej. To od nich chcemy dowiadywać się, czym jest dzisiaj projektowanie, jakie problemy rozwiązuje, w jakim kierunku zmierza. 

Na okładce tym razem ikona polskiego projektowania mody – Ania Kuczyńska. Rozmowa z Anią dotyczy siły, jaką może nieść ze sobą moda. Jej marka od ponad dekady pozostaje niezmiennym punktem odniesienia, kwintesencją minimalistycznej elegancji, synonimem ambitnej, przemyślanej mody dla świadomych kobiet. 
 

Magazyn Design Alive

NR 9/2022 HOME

ZAMAWIAM

NR 9/2022 HOME

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

NR 41 JESIEŃ 2022

 
Po spotkaniu z Robertem Majkutem jesteśmy bogatsi w wiedzę na temat tego, jak projektant może przyczynić się do realnej transformacji funkcjonowania marki, począwszy od poprawy jakości serwisu, a skończywszy na budowaniu ekologicznej strategii. Z kolei z Maciejem Frantą, kontynuatorem długich architektonicznych rodzinnych tradycji, zastanawiamy się, jak projektować przestrzeń mieszkalną, żeby można było w niej wypoczywać.  W tym numerze spotykamy się też m.in. z Ingą Sempé. Chociaż projekty Francuzki mają w sobie lekkość i subtelność, ona sama twierdzi, że nie jest zbyt delikatna i wiedzie życie jak… nudna urzędniczka. To zupełnie inaczej niż Wera Modzelewska – prawdziwa dama, żona artysty i projektanta Romana Modzelewskiego, która dzieli się z nami swoimi przebogatymi wspomnieniami o mężu, niezwykłych czasach formowania się łódzkiej powojennej bohemy artystycznej oraz kulisach powstania słynnego fotela RM58 z laminatu poliestrowo-szklanego.
 
Na nasze 40. urodziny dostaliśmy od przyjaciół mnóstwo ciepłych słów i życzeń! Wzruszyliśmy się, czytając wasze wspomnienia dotyczące magazynu, jego początków i ewolucji. Tyle razem przeżyliśmy – chcemy rozwijać się dla Was!
 
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: