Targi wciąż niepewne. Niemcy zmieniają kalendarz 2021. Co z Mediolanem?

Targi frankfurckie, organizator m.in. takich wydarzeń jak Heimtextil, ISH czy Ambiente zmieniają wiosenny kalendarz wydarzeń.

Firma poinformowała, że „w wyniku pandemii Messe Frankfurt nie będzie organizować żadnych własnych targów fizycznych na terenach wystawowych we Frankfurcie w okresie od stycznia do marca 2021 r. Firma przebudowuje swój wiosenny kalendarz targów, aby skupić się na nowych synergiach i nowej ofercie cyfrowej”.

– Dla naszych klientów ważne jest, abyśmy podjęli decyzję wcześnie, ze względu na konieczne inwestycje w stoiska targowe – mówi Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt.

ISH, największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, odbędzie się od 22 do 26 marca 2021 r. jako wydarzenie całkowicie cyfrowe. Targi Heimtextil zostaną przeniesione ze stycznia na 4-7 maja 2021 r. – Wprowadzone obecnie ograniczenia w podróżowaniu i ponowny wzrost liczby infekcji stanowią zbyt dużą przeszkodę dla naszej międzynarodowej imprezy – wyjaśnił Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt. Największe targi dób luksusowych Ambiente połączą się z targami Christmasworld i Paperworld we wspólne wydarzenie we Frankfurcie nad Menem: International Consumer Goods Show – Special Edition (17-20 kwietnia). Ponadto targi dostępne będą online na www.nextrade.market

Targi w Kolonii (na razie?) nie zmieniają harmonogramu wydarzeń. Słynne targi meblowe IMM odbędą się w terminie 18-24 stycznia 2021 r. Targi biurowe Orgatec już wcześniej przesunięto z jesieni tego roku na 2022 rok. Targi mediolańskie utrzymują w mocy termin 13-18 kwietnia 2021 r. 60. edycji słynnego wydarzenia.

 Warsaw Home zostało przesunięte na 27-30 października 2021 r.

Powiązane artykuły:

Patagonia nie chce już rosnąć. Jej szef Ryan Gellert: – Klienci powinni nam odsprzedawać nasze produkty

Szczery Ryan Gellert

| 1 lutego 2021

Szef marki Patagonia tłumaczy jak wyhamować rozwój... rozpieszczonej firmy

O tym najczęściej czytaliście w 2020 roku!

Czas podsumowań

Warszawa | 30 grudnia 2020

Oto najpopularniejsze teksty 2020 na portalu „Design Alive"

Prof. Marcin Matczak: – Dziś ratunek znowu jest w rozumie

Pandemia autorytetów

Warszawa | 11 sierpnia 2020

– Dziś ratunek znowu jest w rozumie – mówi prof. Marcin Matczak

Paulina Kisiel: – Pomimo pandemii udało się przygotować bardzo wartościową i dostępną edycję Gdynia Design Days

Globalna debata

Gdynia | 28 lipca 2020

Paulina Kisiel, kierowniczka GDD, podsumowuje tegoroczny festiwal