Stwórz swój własny mebel. Uwolnij proporcje

Fleks to nowa polska marka, której premiera odbyła się podczas targów Arena Design w Poznaniu. Kolekcje zaprojektował Tomasz Augustyniak.

Fleks to nowoczesna odpowiedź na zapotrzebowanie indywidualnego odbiorcy poprzez zaprojektowanie mebli z możliwością dostosowania gabarytów i funkcjonalności do ściśle określonej przestrzeni zarówno prywatnej, jak i publicznej. Towarzyszące kolekcji hasło „Uwolnij proporcje” jest propozycją wyjścia poza schemat. Fleks pozwala na dopasowanie mebla do danego wnętrza i nadanie mu pożądanej funkcji. Projekt zakłada określone zakresy konfiguracji, których celem jest uzyskanie maksymalnej funkcjonalności przy zachowaniu spójności koncepcji i wartości estetycznych.

Idea zakłada samodzielne konfigurowanie mebli na wymiar za pomocą internetowego narzędzia, a następnie ich wyprodukowanie poprzez bezobsługowe połączenie konfiguratora online z produkcją w fabryce. Wysoka jakość mebli jest uzyskiwana dzięki automatyzacji ich wytwarzania przy użyciu zaawansowanej, autorskiej linii produkcyjnej w 7 dni od złożenia zamówienia.

Więcej na: www.fleks.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Tomasz Augustyniak zaprojektował fotel dla Noti

Niepozorna elegancja

Tarnowo Podgórne | 1 marca 2021

Noti prezentuje nowy fotel Nome projektu Tomasza Augustyniaka

Do domu i biura

Do domu i biura

Bielsko-Biała | 30 marca 2017

CORBU i GROOVE – premiery Marbet Style.

Kanu, czyli ekstremalna prostota

Ponadczasowe Kanu

Bielsko-Biała | 21 lutego 2015

Nowa kolekcja mebli marki Marbet Style i Tomasza Augustyniaka.

10-lecie Noti. Po pierwsze design!

10-lat Noti

Poznań | 8 lutego 2015

Jubileusz 10-lecia marki Noti na Arenie Design (17-20 lutego).