Projekt Dzioopla

Na polskim rynku istnieje zaledwie od kilku miesięcy, a już zdołała zjednać sobie pokaźne grono miłośników. Projekt Dzioopla to marka dziecięcych zabawek stworzona przez grupę grafików i fotografów, pasjonatów sztuk wizualnych i dobrego wzornictwa.

Projekt Dzioopla wierzy w prostotę – skromna, choć przemyślana forma zabawek idzie w parze ze szczerością stosowanego materiału. Produkty powstają na bazie naturalnego drewna i farb przyjaznych dziecku, a przy tym w przeważającej większości produkowane są własnoręcznie. Na każdy z nich składa się ogromna doza pasji i dbałości o to, by zabawę uczynić nie tylko przyjemną, ale i rozwijającą. Zamiłowanie twórców do dobrego designu przekłada się na estetykę produktów, których unikalność i nieszablonowość kształci w dziecku wrażliwość na kwestie wizualne. Zespół Dzioopli dba jednocześnie o rozwój spostrzegawczości i analitycznego myślenia, tak cennych w procesie dorastania.

Projekt Dzioopla zadebiutował podczaa Gdynia Design Days 2016. Pozytywne przyjęcie zachęciło twórców do dalszego rozwijania marki, która nie ustaje w pracach nad kolejnymi modelami zabawek, które zostaną zaprezentowane w najbliższym czasie.

Więcej na: www.projektdzioopla.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Polecamy dobry design na Dzień Dziecka. To mogą być fajne prezenty!

Design dla dzieci

Warszawa | 30 maja 2020

Przedstawiamy pomysły na prezenty proste, w duchu slow life i użyteczne

ZWIERZĘTA UDOMOWIONE

JAK W ZOO

Tajpej | 14 listopada 2014

Zabawne akcesoria do domu, którym sami możemy nadać kolejne role.