Projekt dla miłośników Bieszczad od Medusa Group

Ten niezwykły projekt został zrealizowany przez Medusa Group dla właściciela firmy Henninger Investment, prywatnie entuzjasty Bieszczad. Głównym założeniem projektu było podkreślenie naturalnego piękna otoczenia oraz takie wkomponowanie bryły budynku, aby nie zakłócała naturalnego krajobrazu.

Bieszczadzki dom od Medusa Group skrywa się pośród zieleni, otwierając się na panoramę bieszczadzkich szczytów. Jednocześnie, mimo znacznej wielkości, nie zabiera widoku innym – od strony sąsiadów przypomina załamanie wzgórza, domowy charakter zachowując jedynie od północy.

Wewnątrz znajdziemy strefę prywatną z gabinetem, zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe oraz spa ze skrzydłem gościnnym podzielonym na kilka pokoi. Dzięki wpisaniu budynku w geologiczną strukturę działki, dom z czasem pokrył się urokliwą, rdzawą powłoką oraz grubą warstwą zieleni, zakrywając ślady ingerencji w teren i sprawiając, że konstrukcja wygląda jakby była tu od zawsze.

Więcej na: www.medusagroup.pl

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nadmorskie ukojenie

Nadmorskie ukojenie

Gdynia | 12 stycznia 2023

120 m kw. na obrzeżach Gdyni wypełniły ciepłe kolory i funkcjonalne rozwiązania

SOS dla Szybu Krystyna

SOS dla Szybu Krystyna

Bytom | 30 listopada 2022

Instalacja Medusa Group to wołanie o pomoc dla ikonicznego Szybu Krystyna