Premierowa kolekcja Miloni i Studia Rygalik

Miloni i Studio Rygalik połączyła pasja do świadomego tworzenia oraz szacunek do natury. Premierowa kolekcja TUO, zaprezentowana 4 listopada, to nowa estetyka mebli drewnianych, wydobywająca piękno litego drewna przy użyciu powściągliwych i przyjaznych w charakterze, organicznych form.

Kolekcja TUO od Miloni i Studio Rygalik

Kolekcja TUO łączy precyzyjny proces rzemieślniczy z zaawansowanym wzornictwem, a całość dopełniają nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na kolekcję składają się: biurko, regał modułowy oraz rozkładany stół na cokole. – Meble Miloni tworzone są z myślą o jak najlepszej jakości, trwałości i dbałości o środowisko naturalne. Pragniemy, by służyły przez wiele lat, a nawet pokoleń – mówi Mateusz Nowotnik, właściciel firmy. – Kolekcja TUO to inauguracja naszej współpracy ze Studio Rygalik, która obfitować będzie w kolejne projekty mebli z litego drewna.

Biurko TUO to mebel wykonany w całości z drewna litego z elektryczną regulacją wysokości. Klasyczna wersja biurka o czterech, uniwersalnych wymiarach blatu uzupełniono o wariant z podnoszonym blatem. Pozwala to na dostosowanie wysokości mebla do sylwetki oraz preferencji użytkownika. Zapewnia jednocześnie komfortowe warunki pracy – zarówno na siedząco, jak i na stojąco. Nowoczesny mechanizm dyskretnie ukryto w drewnianej obudowie, co pozwoliło zachować ciepły, domowy charakter biurka.

Miękka, organiczna forma systemu regałów modułowych TUO wypracowano poprzez wyraźne zaokrąglenia rantów oraz wyoblone wykończenie krawędzi półek i elementów konstrukcyjnych. Uniwersalne wzornictwo i wykonanie z naturalnego, ciepłego materiału, jakim jest drewno dębowe. Pozwala ono na zastosowanie regału zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w tzw. biurze domowym lub wnętrzach mieszkalnych. Specjalnie opracowany system łączenia elementów regału umożliwia personalizację poprzez możliwość konfiguracji jego wysokości i szerokości.

Stół TUO to wyjątkowe na rynku rozwiązanie rozkładanego stołu na cokole wykonanym z litego drewna. Zgrabna, organiczna forma stołu nie przeczy jego znaczącym wymiarom i niezawodnej stabilności. Nowoczesny, trwały, a przy tym łatwy w użytkowaniu mechanizm rozkładania pozwala na dostosowanie długości blatu do spotkań w większym gronie. Podczas gdy blat i cokół wykonano z drewna dębowego, współczesny charakter stołu podkreślono dodatkowo dzięki zastosowaniu metalowej podstawy. Stół TUO doskonale sprawdzi się jako miejsce rodzinnych biesiad, a  także z pewnością do biznesowych spotkań.

Więcej na: www.miloni.pl
www.studiorygalik.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Bardzo wierzę w proces

Bardzo wierzę w proces

Sobole | 26 sierpnia 2022

Gosia Rygalik o spotkaniu pięciu rzemiosł inspirowanym marką The Balvenie

Holis w Sobolach

Holis w Sobolach

Sobole | 14 listopada 2018

Podczas Holis powstały projekty innowacji społecznych, by łączyć ludzi.