Premiera „DA Home”. Zabieramy Was w podróż po wnętrzach

Zapraszamy Was do lektury „DA Home” – kolejnego, specjalnego wydania magazynu „Design Alive”, który swoją premierę będzie miał w Domu Idei „Design Alive” podczas Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home (4-7 października) i równolegle w salonikach prasowych na terenie całego kraju.

Zabierzemy Was w podróż do Warszawy, Mediolanu, Walencji i Amsterdamu, prezentując cztery zachwycające, oryginalne wnętrza, zaprojektowane przez wyjątkowych artystów.

Otwieramy dla Was dom. Dom jak pamiętnik, gdzie przenikają się kultury, nowoczesność harmonizuje z tradycją, a natura z cywilizacją, i inny, gdzie sztuka i antyki stały się całym światem, a pracownia otwartym projektem, na którym odkładają się kolejne warstwy pomysłów. Zobaczycie loft wypełniony po brzegi ikonami XX-wiecznego designu, zachwycicie się domem w samym sercu Wenecji, zaprojektowanym z iście włoskim pietyzmem. Docenicie też wyjątkowy koncept unikalnych wnętrz biurowych zaprojektowanych w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu przestrzeni, dowiecie się też, dlaczego każdy element ma znaczenie.

Prezentujemy również cztery ikoniczne miejsca: przemierzcie z nami kolejne pokoje domu Sonneveldów, a poczujecie się niczym kryształ ogromnego kalejdoskopu. Zobaczcie odrestaurowaną willę Tugendhatów w Brnie, jedno ze szczytowych dzieł modernizmu. Odkryjcie miejsce wyjątkowe, zaprojektowane dla muzyki, stanowiące jeden z symboli hiszpańskiej architektury XX wieku – La Ricardę, oraz Villę Empain, prawdziwe dzieło sztuki, jeden z najpiękniejszych budynków w stylu art déco w Brukseli.

Dowiecie się też, czego chce Kasia Ptak, pomysłodawczyni organizatorka Warsaw Home, oraz poznajcie niepokorną Witaminę D i Gosię Knobloch, kuratorkę MANUBY, serii produktów przygotowywanych specjalnie na festiwal Gdynia Design Days.

Magazyn można kupić w salonikach prasowych. Dostępny jest też w naszym sklepie, bezpośrednio z dostawą do domu: tutaj

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Sukces pisany designem

Sukces pisany designem

Warszawa | 15 marca 2023

Jest wiosenny magazyn „Design Alive”! O ludziach przedsiębiorczych i karierach!

W duecie siła!

W duecie siła!

Warszawa | 20 grudnia 2022

Nowy „DA” jest o relacjach zawodowo-prywatnych. Temat przewodni: Duety!