Polish Graphic Design Awards 2019

Rusza trzecia edycja konkursu PGDAwards poświęconego komunikacji wizualnej w 2019 roku 

Przegląd PGDAwards to:

Największy w Polsce branżowy konkurs rokrocznie prezentujący realizacje ze wszystkich istniejących dziedzin grafiki użytkowej.

16 kategorii i 42 podkategorii konkursowych pozwalających obiektywnie ocenić wszystkie dziedziny designu wizualnego. W ramach konkursu prezentowane są najlepsze identyfikacje wizualne, plakaty, kroje pism, ilustracje, wydawnictwa, magazyny i gazety, infografiki, wayfinding, opakowania, motion graphics, digital media oraz projektowanie eksperymentalne i studenckie.

14 komisji konkursowych składający się 42 jurorów i jurorek – specjalistów w swoich dziedzinach projektowych, w których gronie znajdują się m.in.: Ryszard Bienert, Artur Frankowski, Gosia Herba, Magda Heliasz, Krzysztof Iwański, Ola Jasionowska, Paweł Jońca, Bartosz Kosowski, Magdalena Mamajek-Mich, Vadim Makarenko, Hanna Piotrowska oraz przedstawiciele studiów 247Studio, Dragon Rouge, Kijek / Adamski, Pigeon, Order Group, Netguru, Motyw Studio, UVMW, The Codeine, Zespół wespół i wiele innych.

To również bilety i zniżki na festiwale i konferencje w Polsce i za granicą takie jak Eastern Design Conference, Forward Festival, Graphic Days Torino Festival, Weltforma Festival i wiele innych. PGDAwards to także narody ufundowanych m.in. przez firmy Arctic Paper, Codes Lab, Karakter, PanTuNieStał i Threedotstype i wiele innych.

Zakończeniem PGDAwards będzie uroczyste wręczenie nagród w ramach konferencji PGDTalks w Warszawie w dniach 6-7 czerwca 2020 roku.

Informacji techniczne:

Zgłoszenia i cena uczestnictwa zależne są od terminu nadsyłania prac konkursowych. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2020 roku. Do 3 lutego 2019 roku można zgłaszać prace w cenie 25 złotych. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 1 kwietnia 2020.

Więcej informacji: www.polishgraphicdesign.com

pgda_designalive (1)

pgda_designalive (3)

pgda_designalive (4) PGDAwards

Zdobywca nagrody głównej Polish Graphic Design Awards 2018 – McCANN Worldgroup Polska.

pgda_designalive (5)

pgda_designalive (6) PGDAwards

Zdobywca wyróżnienia Polish Graphic Design Awards 2018 – 247 Studio.

pgda_designalive (7) PGDAwards

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kreatywni poszukiwani do stworzenia nowego, niezwykłego miejsca na mapie Warszawy

Uwaga! Konkurs

Warszawa | 18 sierpnia 2020

Kreatywni poszukiwani do stworzenia nowego, niezwykłego miejsca

Mazda promuje najlepszych! Wystartowała nowa edycja konkursu dla młodych projektantów

Myśl nieszablonowo

Warszawa | 15 lipca 2020

Mazda Design Experience. Wystartowała nowa edycja konkursu dla projektantów

Polish Graphic Design Awards. Znamy wyniki! Poznajcie prace najlepszych grafików

PGDAwards 2020

Warszawa | 2 lipca 2020

Polish Graphic Design Awards – znamy wyniki!