Okap kuchenny nie musi być nudny!

Warszawa | Tekst promocyjny

16 marca 2022 | Design |

W dzisiejszej kuchni, w której liczy się zarówno funkcja, jak i forma, okap może stanowić dodatkowy element dekoracyjny. Jeśli chcemy wysokiej jakości urządzeń, które będą nam służyły przez lata, a przy tym staną się elegancką ozdobą naszej kuchni, sięgnąć możemy po złote okapy kuchenne Ciarko Design.

Złote okapy kuchenne bez widocznych przycisków, które wyglądają niczym idealnie gładkie cylindry to pochłaniacze Tubus od Ciarko Design. Już sama cylindryczna forma takiego okapu przykuwa uwagę – unikatowa i minimalistyczna estetyka produktu pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Geometryczna forma i elegancka barwa sprawiają, że urządzenia prezentują się jak wyjątkowe ozdoby. Jednak to, co podoba nam się najbardziej, to wersje kolorystyczne, w jakich występuje pochłaniacz.

Modele przyciągają uwagę luksusową, klasycznie złotą (Gold Steel) lub różowozłotą barwą (Rose Gold Steel); idealną również do wnętrz w stylu retro. Tym, dla których złoto to wciąż jeszcze zbyt mało, proponujemy nietypowe matowe wykończenie, które uwydatnia oryginalną strukturę pokrycia ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

Z oryginalnym kształtem i kolorem okapów Tubus i Tubus W doskonale współgra oświetlenie LED w formie okręgu. Komfortowe oświetlenie kuchni jest tu dużą zaletą, podobnie jak możliwość utrzymywania okapu w czystości w niezwykle prosty sposób. Okapów nie trzeba bowiem w ogóle dotykać, aby sterować poszczególnymi funkcjami. Włączanie i wyłączanie, a także zmiana trybów pracy i oświetlenia – to wszystko odbywa się za pomocą prostego ruchu dłoni.

Widząc okap kuchenny w złotym macie, można się zastanawiać, czy to aby na pewno po prostu wyciąg, który pochłania nieprzyjemne zapachy? Bez obaw, okapy Tubus i Tubus W łączą wzornictwo najwyższych lotów ze starannie przemyślaną funkcjonalnością. Zastosowany w obu złotych modelach bezszczotkowy silnik BLDC zapewnia odpowiednio wysoką moc pochłaniania zapachów, tłuszczu i wilgoci, niezwykle cichą pracę i dużo niższe zużycie energii elektrycznej niż w przypadku tradycyjnego napędu.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: