Nowości od Ciarko Design

Ciarko Design wprowadza do swojej oferty nowe modele okapów, które nie tylko doskonale wpisują się w aktualne trendy, ale także stanowią designerski akcent w każdej kuchni.

Ryflowane powierzchnie to główny motyw nowych modeli, dodając elegancji i nowoczesności. Minimalistyczna forma sprawia, że okapy pasują do różnych stylów kuchni, jednocześnie wyróżniając się unikalnym designem. Dwa nowe modele, Mono i Mono W, dostępne w wersji przyściennej i wyspowej, zaprojektowane przez Mikołaja Nicera, zapewniają nie tylko estetykę, ale także prostą i intuicyjną obsługę. Kolejną intrygującą propozycją jest model Simple, wzbogacony o wydłużaną tylną ścianę okapu i dwukolorową kolorystykę.

Wyposażony w nowoczesne rozwiązania, takie jak pasek LED i sterowanie gestem, okap Simple to połączenie funkcjonalności i designu. Nie można pominąć koloru ecru, który jest idealnym wyborem dla miłośników stylu japandi, natomiast stonowany kolor green nadaje kuchni harmonijnego klimatu i pozytywnie wpływa na nastrój.

Polska marka Ciarko Design wciąż zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami, łącząc technologię i design w doskonałym harmonijnym połączeniu.

Ciarko Design od 30 lat należy do liderów wśród europejskich producentów okapów. Według przeprowadzonych przez firmę badań w Polsce, okap tej marki znajduje się, w co drugim domu, ale aż 70 proc. produkcji trafia za granicę. Wszystkie modele powstają w podkarpackim Sanoku.

Firma dysponuje parkiem maszynowym i laboratorium, w którym kontrolowane są parametry techniczne, podzespoły i gotowe urządzenia. Codziennie wytwarzanych jest 3500 okapów, a roczna produkcja sięga już niemal 1 mln sztuk.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: