Nowy program akcesoriów według Antonio Citterio

Na targach ISH (14-18 marca) we Frankfurcie nad Menem firma Hansgrohe zaprezentowała wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań. W każdym przypadku priorytetem jest komfort użytkownika i maksymalne dostosowanie do jego indywidualnych potrzeb.

Nowy program akcesoriów zaprojektowany dla marki Axor przez Antonio Citterio realizuje postulat indywidualizacji podejścia do klienta w sposób doskonały. System akcesoriów jest modułowy i wielofunkcyjny. W jego skład wchodzą uchwyty, półki i wieszaki, które mogą być używane pojedynczo lub jako rozwiązanie systemowe. Akcesoria można używać również w kuchniach.

– Akcesoria mają niebagatelny wpływ na charakter pomieszczenia i są esencją jego dekoracji. Kiedy coś projektuję, staram się stworzyć produkty, które są zarówno funkcjonalne jak i estetyczne. Przykładem może być reling wykorzystywany jako półka lub wieszak na ręczniki – wyjaśnia Antonio Citterio.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo połączone ze znakomitą jakością wykonania to cechy wszystkich produktów programu. Obłe krawędzie są przyjemne w dotyku. Wysokiej jakości materiały jak chromowany metal czy lustrzane i białe szkło przyczyniają się nie tylko do trwałości, ale są również łatwe w pielęgnacji. Dodatkowo Axor Universal Accessories współgrają z wieloma kolekcjami marki Axor i różnymi dodatkami do wnętrz.

Manufaktura Axor spełnia specjalne życzenia klientów indywidualizując standardowe produkty. Axor Universal Accessories dostępne są w sześciu wysoce odpornych na ścieranie i środki chemiczne wykończeniach powierzchni (technologia PVD) – polerowanych lub szczotkowanych: chrom, złoto optyczne, czerwone złoto, czarny chrom, nikiel lub brąz.

Hansgrohe, ISH 2015

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Piątka z architektem

Piątka z architektem

Warszawa | 12 kwietnia 2023

Architekci wnętrz prywatnie i zawodowo w cyklu wideorozmów. Można już oglądać!

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe

Skończona forma

TARNOWO PODGÓRNE | 20 kwietnia 2017

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe.

Axor Montreux. Perfekcyjny czar przeszłości

Axor Montreux

Warszawa | 23 stycznia 2017

Nowa propozycja klasycznych produktów do łazienki i kuchni.