Zimowy numer „Design Alive”. O dojrzałości i kreatywności

Okładkę po raz kolejny oddajemy niezwykłej kobiecie. A cały numer – wielowymiarowej dojrzałości. I jak zawsze trzymamy rękę na pulsie ważnych wydarzeń w świecie designu, architektury, wnętrz oraz mody. Zapraszamy do lektury zimowego wydania „Design Alive”!

Tym razem za temat przewodni numeru wybraliśmy hasło „dojrzałość”, a na okładkę – jej znakomite uosobienie: przedsiębiorczą projektantkę mody Zofię Chylak, która w zaledwie kilka lat zbudowała markę rozpoznawalną od Warszawy, przez Berlin, po Mediolan i Paryż, na której torebki czeka się pokornie w długich kolejkach.

W tym numerze prezentujemy całą plejadę znakomitych i mądrych twórczyń oraz twórców: ilustratorkę Magdalenę Pilaczyńską, architektki wnętrz Katarzynę Baumiller i Zofię Wyganowską, fotografów Ernesta Wińczyka i Szymona Brodziaka. Witamy architekta Przemo Łukasika, który ze swoimi felietonami będzie stałym gościem cyklu „Bagaż podręczny”. Prezentujemy ponadto sylwetkę Toma Dixona, jednego z największych designerów współczesności. Wiedzieliście, że kiedyś miał kapelę punkrockową i gdyby nie wypadek, to być może dziś szalelibyśmy u niego pod sceną?

Magazyn kosztuje 15 zł. Dostępny jest w salonikach prasowych oraz w naszym sklepie z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej. Dołącz do świata „Design Alive”, a 6 kolejnych numerów magazynu dostarczymy Ci prosto do domu

Co ponadto w tym wydaniu „Design Alive”? Prezentujemy nowości niezwykłych projektantek Lary Bohinc i Bethan Laury Wood, dzieła artystki Audrey Large, szkło wybitnych polskich twórców Eryki Trzewik-Drost i Jana Drosta, a także biżuterię Anny Ławskiej, która tym razem postanowiła pokazać swoje projekty na pięknej, dojrzałej modelce. Odwiedzamy też niezwykłe mieszkania w Warszawie oraz domy w Poznaniu i Amsterdamie. No i oczywiście przedstawiamy całą masę nowości z branży designu oraz mody.

Wspaniałej lektury!

Nowy numer „Design Alive”

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: