Nowa era kuchennego wzornictwa

Warszawa | tekst promocyjny

29 grudnia 2017 | Design | Rzeczy |

Dewizą marki KWC jest nieustanne dążenie do perfekcji poprzez stałe doskonalenie swojej palety produktów. W ten sposób powstały najnowsze zestawy składające się ze zlewozmywaków i dobranych do nich stylistycznie baterii. Nowa era kuchennego wzornictwa zaczyna się tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisy.

Szwajcarska marka KWC powstała w 1874 roku i do dziś prowadzi swój zakład produkcyjny w tym samym miejscu. Od 2013 roku firma wchodzi w skład koncernu Franke, którego specjalnością jest produkcja urządzeń kuchennych – nie tylko baterii, ale także zlewozmywaków, okapów, płyt grzewczych, piekarników oraz blatów kuchennych.

Z aktualnej oferty marki KWC na szczególną uwagę zasługuje linia KWC ERA, czyli baterie i zlewozmywaki, których powściągliwe wzornictwo i idealnie dobrane proporcje dają wrażenie harmonii i symetrii. Perfekcja detali i staranność wykonania sprawdzą się przez lata intensywnej eksploatacji – w końcu znakiem rozpoznawczym marki KWC jest niezawodność.

Na polskim rynku debiutuje również stalowy zlewozmywak do podbudowy, dopasowany do najbardziej rozpoznawalnego modelu baterii kuchennej marki KWC – ZOE. Zlewozmywak KWC ZOE – montowany na równi z blatem – stanowi idealne dopełnienie dla awangardowej formy baterii, która niepodzielnie panuje w kuchennej przestrzeni. Surową, symetryczną komorę zlewozmywaka wyposażono w niewidoczny przelew oraz charakterystyczną kwadratową maskownicę odpływu wody. Bez zbędnych załamań, ozdobników i krawędzi, powierzchnia zlewozmywaka KWC ZOE jest idealnie gładka i tym samym bardzo praktyczna. Ten charakterystyczny dla marki KWC minimalizm formy jest elegancki i ponadczasowy.

Dynamizm i energię do tego zestawu wnosi bateria KWC ZOE, której kształt jest równie oryginalny, jak innowacyjne technologie zintegrowane w wyciąganej wylewce. Podświetlenie strumienia wody, zdalny moduł sterujący czy perlator Naoperl to awangardowe rozwiązania technologiczne, które potrafią zmienić zwykłe kuchenne czynności w drobne przyjemności.

Wysoka jakość wykonania i sprawdzona funkcjonalność baterii KWC ONO była inspiracją dla trzeciego projektu zlewozmywaków, debiutujących pod koniec roku. KWC ONO to linia produktów praktycznych, i subtelnych. Prosta forma zlewozmywaka ma ciekawe wykończenie – krawędź funkcjonalną, która w zestawie ze specjalnie zaprojektowanymi akcesoriami tworzy dodatkową, praktyczną przestrzeń do pracy na wielu poziomach. Baterie z linii ONO wykorzystują innowacyjne rozwiązania, takie jak elastyczny wąż Highflex®: można nim swobodnie poruszać w dowolnym kierunku, a w stanie spoczynku powraca on do oryginalnego kształtu.

Uniwersalne baterie spełniają zróżnicowane potrzeby domowników, a stal szlachetna i szwajcarska precyzja wykonania gwarantują doskonały wygląd i niezawodność. Pragmatyczne podejście do doskonałości jest w przypadku produktów KWC widoczne w detalach wykonania i wykończenia każdego z urządzeń.

Więcej na: www.kwc.com

Powiązane artykuły:

Z Franke gotowanie jest przyjemniejsze

Kuchenni pomocnicy

Warszawa | 16 marca 2021

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań nowości Franke

Nowa bateria Atlas Neo Sensor – odkręć wodę bezdotykowo

Atlas Neo Sensor

Warszawa | 22 lutego 2021

Odkręć wodę bezdotykowo dzięki marce Franke

Franke na Warsaw Home

Nowości Franke

Warszawa | 24 października 2018

Marka Franke z nowościami na targach Warsaw Home.