Nowa armatura kuchenna Axor Citterio Select

Antonio Citterio zaprojektował dla marki Axor firmy Hansgrohe nową baterię kuchenną Axor Citterio Select. To połączenie najwyższej jakości wzornictwa z komfortem pracy w strefie zlewu.

Strumień wody możemy otwierać i zamykać za pomocą przycisku Select umieszczonego z przodu wylewki; temperatura i moc strumienia regulowane są za pomocą mieszacza, który może pozostawać w pozycji otwartej. Przycisk można obsługiwać nawet wierzchem dłoni czy przedramieniem, trzymając np. garnek lub gdy obie dłonie są brudne. Mieszacz pozostaje w tym czasie cały czas w pozycji otwartej określając daną temperaturę wody i moc strumienia. To rozwiązanie jest zarazem praktyczne i intuicyjne; technologia Select nie wymaga ani dodatkowego zasilania ani żadnego dodatkowego osprzętu ukrytego w szafce kuchennej. Dodatkowo wyciągana wylewka zwiększa pole manewru do 50 cm, co ułatwia pracę w kuchni.

Bateria kuchenna Axor Citterio Select dostępna jest w 15 wysoce odpornych na ścieranie i środki chemiczne wykończeniach powierzchni (technologia PVD) m.in. w chromie, złocie optycznym, czerwonym złocie, czarnym chromie, niklu, stali nierdzewnej i brązie.

Uli Maier for Axor / Hansgrohe SE

Kuhnle &  Knödler / Hansgrohe SE

Uli Maier for Axor / Hansgrohe SE

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Piątka z architektem

Piątka z architektem

Warszawa | 12 kwietnia 2023

Architekci wnętrz prywatnie i zawodowo w cyklu wideorozmów. Można już oglądać!

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe

Skończona forma

TARNOWO PODGÓRNE | 20 kwietnia 2017

Znamy zwycięzców konkursu Akademii Hansgrohe.

Axor Montreux. Perfekcyjny czar przeszłości

Axor Montreux

Warszawa | 23 stycznia 2017

Nowa propozycja klasycznych produktów do łazienki i kuchni.