Nowa seria Netflixa na lato: „Najciekawsze obiekty wakacyjne świata”

Trójka obieżyświatów odwiedza wakacyjne miejscówki na każdą kieszeń i wyjawia swoje sprawdzone sposoby na udany wypoczynek. Tak Netflix reklamuje swoją najnowszą produkcję „Najciekawsze obiekty wakacyjne świata” („The World’s Most Amazing Vacation Rentals”).

Czy hotele się skończyły? Prawdopodobnie nie, bo wciąż powstają nowe perełki i chętnie je odwiedzamy, ale światowy trend to również wynajem domów i mieszkań. Najnowsza produkcja Netflixa „Najciekawsze obiekty wakacyjne świata” zabiera nas w podróż w miejsca zdecydowanie niezwykłe, a czasem wręcz dziwne!

Ośmioodcinkowa seria, której bohaterami są Luis Ortiz – były makler, znany również z programu „Million Dollar Listing”, projektantka wnętrz Megan Batoon oraz popularna podróżniczka Jo Franco, prezentuje 24 mieszkania, domy i obiekty na całym świecie – od Airbnb, po nocleg w jaskini. Wszystkie prezentowane w filmie obiekty można wynająć czy to poprzez Airbnb czy inną platformę.

Każdy z gospodarzy serialu w odwiedzionych nieruchomościach poszukuje czegoś innego. Dla Ortiza jest to luksus w każdym aspekcie. Batoon stawia na okazyjne perełki, natomiast Franco poluje na nietypowe lokalizacje i związane z nimi niezwykłe historie.

Już w pierwszym odcinku serii „Najciekawsze obiekty wakacyjne świata”, twórcy zabierają nas w podróż na Bali, gdzie odwiedzamy zaskakującą strukturę przypominającą ptasie gniazdo oraz zespół domków należących do lokalnego wodza, jak również imponującą willę w nadmorskim kurorcie Seminyak. Więcej na: www.netflix.com

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: