Łazienka w stylu monochromatycznym

Siła tkwi w minimalizmie. Wyzbycie się nadmiaru to maksyma nowego stylu życia. Dzięki D-Neo łazienka przekształca się w oazę spokoju, aby przeciwdziałać nadmiernej stymulacji współczesnego życia.

Dzięki wyrazistej stylistyce każdy pojedynczy element z serii D-Neo będzie zawsze wydawał się idealnie dopasowany. Nowy kolor wykończenia Dąb Terra nadaje meblom subtelny, ale jednocześnie wyrazisty efekt. Bez względu na to, jaki jest styl  w projektowaniu łazienki jako całości, seria D-Neo od Duravit zawsze będzie się wyróżniać spójnym, monochromatycznym stylem. Dostępne w wielu wariantach wzorniczych D-Neo oferuje meble, które doskonale uzupełnią każdą łazienkę.

Okrągłe lustra zapewniają pośrednie światło, które gwarantuje przyjemne, optymalne oświetlenie strefy mycia. Serię uzupełnią baterie, charakteryzujące się prostym, geometrycznym kształtem  z charakterystycznym pionowo ułożonym uchwytem oraz funkcją FreshStart.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

monochromatyczna łazienka
Uzupełniające okrągłą umywalkę nablatową, baterie D-Neo imponują swoim wyraźnym i geometrycznym charakterem, zapewniając subtelny, ale wyrazisty efekt.
monochromatyczna łazienka
Dopełnieniem strefy mycia D-Neo jest duże, okrągłe lustro, które zapewnia pośrednie oświetlenie zapewniające przyjemne oświetlenie strefy mycia. Dodatkowo: umywalka nablatowa owalna D-Neo i bateria D-Neo.
Przejrzysty design wiszących toalet D-Neo jest spójny z harmonijnym ogólnym projektem D-Neo. Wyposażony w technologię Duravit Rimless® i opcjonalnie dostępny z antybakteryjną glazurą ceramiczną HygieneGlaze, która zapewnia długotrwałą higienę.
Spójność serii D-Neo widać również w ilości oferowanej przez nią przestrzeni, tutaj półwysoka szafka w kolorze Dąb Terra  zapewnia dużo miejsca.
Owalna umywalka nablatowa z serii D-Neo wraz z dopasowaną baterią D-Neo.
Szafka podumywalkowa D-Neo z uchwytem w kolorze diamentowej czerni i dwiema szufladami zapewnia odpowiednie przechowywanie nawet w małych pomieszczeniach.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kąpiel idealna

Kąpiel idealna

Warszawa | 5 lutego 2018

Komfort kąpieli – wanny wolnostojące czy przyścienne?